בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הגולשים חוגגים על מ.ק 22 
 
 
מערכת מיקסר, מערכת חיים ברשת

את סדרת הדגל של ערוץ ביפ ניתן להוריד מהרשת בתוך 40 דקות משידורה בטלוויזיה. במאי הסדרה, אסף הראל: "אנחנו לגמרי בעד, זה מאוד משמח". ביפ: "אנחנו גאים בתכנים שלנו ושמחים שהם פופולריים". HOT: "אין תגובה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"מ.ק 22", תוכנית האנימציה החדשה של ערוץ "ביפ", זכתה טרם עלייתה לקמפיין נרחב מצד מערך היחצנות של HOT, שאמור להתקבל בהבנה מוחלטת לאור הסכומים הגדולים והזמן הארוך שהושקעו בה. ואולם ההייפ שגררה אחריה תוכנית האנימציה הצה"לית לא גרם בהכרח להתחברות המונית לחברת הכבלים ולהזמנתו של ערוץ הצחוק – כ-14,000 גולשים פשוט העדיפו להתחבר לאתר הקישורים הישראלי Lionetwork ולהוריד את התוכנית ישר למחשב.

לפני עליית התוכנית, ניבאה העיתונאית מיכל יפה ב"עכבר העיר" ש"מ.ק 22" תגיע לאינטרנט בתוך שלוש דקות מתום השידור. 40 דקות לאחר סיום פרק הבכורה, זמן שיא לכל הדעות, כבר ניתן היה למצוא באתר קישור להורדה, שלווה בעקיצה מנוסחת לעבר חברות הכבלים. גם הפרק השני בסדרה, ששודר אתמול, הגיע לאתר לא הרבה אחרי השידור.

"40 דקות אחרי תום השידור (למרות שבעכבר העיר עמוד 3 הכתבת אומרת שזה ייקח רק שלוש דקות עד שזה יופיע באינטרנט... הלוואי עלי המחשב שלה!)", הכריז הגולש glfinish, שהעלה את הקישור לאתר ואז שיחרר בעיטה קטנה לכיוון HOT: "מוקדש לחברת הכבלים המאוחדת שלא מתביישת כל השנים להעלות את מחיר החבילות מעל ומעבר לאינפלציה, ולהדליף תוכן החוצה מהחבילה הבסיסית והאנלוגית".

קברניטי Lionetwork כבר הכריזו בעבר באוזני חיים ברשת כי "כל מה ששווה משהו בערוץ 2 – יהיה גם אצלנו", ובאמת ניתן למצוא היום באתר את הפרקים האחרונים של "כוכב נולד", "האקדמיה לצחוק" או את הפרסומת האחרונה של לובה. ואולם בהעלאתה המהירה של "מ.ק 22" לרשת יש משהו יותר חריף - שכן כאן לא מדובר בערוץ ברודקאסט, כמו ערוץ 2, המשדר לכלל האוכלוסיה, אלא בערוץ פרימיום, הזמין רק ללקוחות הכבלים, ורק ללקוחות הכבלים שהחליטו לשלם סכום נוסף כדי להזמינו.

היום גם גילינו בפורום האתר הרשמי של ביפ קישורים להורדת התוכנית. למעשה, מתברר כי כל הדיונים בפורום מתעסקים רק בנושא זה.
 
 
במאי הסדרה, אסף הראל, דווקא מפרגן למורידים: "ברור שזה מחמיא. 14 אלף הורדות זה מגניב. אנחנו לגמרי בעד, זה מאוד משמח. אני לא רואה איך אפשר לראות את זה אחרת. אלא אם כן אתה חברת תקליטים, אבל זה עניין אחר".

- יש לך הסבר למהירות הקיצונית שבה זה הגיע לרשת?
"היה את הפריוויו ב'עכבר העיר', כך שנראה לי שזה כבר נתפס כאתגר. ובגלל שזה 'ביפ' ואין את זה לכולם, מדובר בעצם בפתרון קלאסי למי שרוצה לצפות בסדרה, אבל לא רוצה להתחבר".

- יש שם גם התייחסות לחברות הכבלים.
"אנחנו מאוד מודים לכבלים, הם הרימו קמפיין כל כך מרשים והכניסו את הסדרה למודעות, וזאת סדרת אנימציה עם מסרים שנויים במחלוקת. אנחנו גם חובבי אינטרנט וגם חובבי HOT, ומנסים ליהנות משני העולמות".

הראל גם תהה אתמול (ראשון) על רמת התמדתם של המקודדים והמעלים הישראלים. "מעניין איך זה יהיה עם הפרק השני. הוא יותר טוב לדעתי, יותר מגניב. מעניין אם זו תחילתה של ידידות מופלאה או משהו חד פעמי".

מערוץ "ביפ" נמסר אתמול: "אנחנו גאים בתכנים שלנו ושמחים שהם פופולריים. בקשר לחוקיות – העניין ייבדק".

מחברת HOT נמסר: "אין תגובה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by