בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מושיק עפיה מסכסך בין גלגל"ץ לדידי הררי 
 
 
מערכת מיקסר

בתחנה הצבאית זועמים על השדר הקירח, ששיבץ בדיסק האוסף שלו להיט של עפיה שהופק בגלגל"ץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שערוריה חדשה בגוון צ'ילבאי נושבת מכיוון גלגל"ץ. בתחנת הלהיטים הצבאית די זועמים על שדר הרדיו הפופולרי דידי הררי, מכיוון שהשתמש באוסף החפלות החדש והשלאגרי שלו בשיר של מושיק עפיה, "בין האצבעות", שהופק במיוחד על ידיהם.

אלדד קובלנץ, מנהל גלגל"ץ, אמר אתמול ל"מעריב" כי נדהם לגלות שהשיר שהופק במיוחד על ידי התחנה למצעד הישראלי השנתי אשתקד, נכלל באוסף שאמור לייצג את הרפרטואר שדידי הררי מקדם בתוכנית הרדיו שלו בתחנה המתחרה, 103 FM. "פנינו למפיקים של מושיק עפיה", המשיך קובלנץ, "אבל לא קיבלנו תשובה מספקת".

הררי, מצידו, מציג טיעון מוחץ למדי. "בתוכנית שלי פירגנתי לגלגל"ץ בכל פעם שהשמעתי את השיר. אבל מה לעשות שהזכויות עליו שייכות למפיקים של עפיה, והם תרמו אותו לאוסף? השיר הזה הושמע הרבה בתוכנית שלי, ויש לו מקום ראוי בדיסק".

אמרגנו ומנהלו של עפיה, איציק ברנס, מתכחש לעובדה שגלגל"ץ הפיקה את השיר, אבל מקפיד להיות בסדר עם התחנה. "אני הפקתי אותו בשיתוף פעולה איתם. נעשתה טעות שלא בכוונה. מישהו שכח לציין על העטיפה של הדיסק שהשיר הזה הוא מתוך הפרוייקט של גלגל"ץ. אני לוקח אחריות ואנו נדאג שהקרדיט שלהם יגיע עכשיו מכל כיוון אפשרי. אנחנו עצובים שזה קרה ומצטערים", סיים במלכותיות יתרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by