בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון אילון Results 1 - 10 of about 2,130 for 
 
 
מורן שריר

מורן שריר ראה אתמול כיצד ד"ר קובי מידן מנפק עוד קצת מהכלום מעורר הרחמים שהוא שרון אילון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכל ערב לפני שהיא הולכת לישון, יושבת שרון אילון מול המחשב ומריצה חיפוש גוגל על שמה. היא עושה קצת אגו-סרפינג ובודקת אם כתבו עליה משהו חדש. אחרי שהיא נכנסת לכותונת, שבוודאי קיבלה חינם מהיבואן ג'ק קובה, היא מורחת אנטי אייג'ינג. לפני שהיא נכנסת למיטה היא מרפרשת עוד פעם את הגוגל ומחליקה בין הסדין והציפה.

על מה היא חושבת ברגעים האלה שבין יקיצה לשינה? האם היא חושבת מחשבות שחושבים סלבריטאים אמיתיים, או שגם ההגיגים שלה הם סוג ז'? במקום לחשוב כשלמה ארצי על יום ההקלטות שמחכה לה, או כמנשה נוי על יום הצילומים, שרון אילון ודאי הוגה בפגישה שיש לה באחת עשרה עם האנשים של הקניותר בנס-ציונה. אחרי זה יש לה כמה שעות להעביר עד ללאנץ' שקבעה עם חברה ועד הערב די פנוי לה. אולי תמצא תירוץ בשביל ללכת על שינקין, רק כדי לוודא שאזרחים פשוטים עוד מסתכלים עליה.

ובכן, מסכנה היא שרון אילון. תמיד ידענו את זה, והוכחה די ניצחת הגיעה אתמול בפגישה הלילית שלה עם קובי מידן. סלבריטאים אמיתיים יכולים להסתתר מאחורי העשייה שלהם, או במקרים מסוימים מאחורי הכסף. ארז טל יכול לנסוע עם חלונות כהים, והוא גם הרוויח את הכסף שלו ביושר. שרון אילון לא יכולה לשלוח אף אחד לעשות בשבילה קניות בסופר. את מי היא תשלח, את החברות שהדביקה לה ההפקה של "קחי אותי"? היא לא עשתה מספיק כסף מהפרסום שלה, ולכן היא נאלצת להצדיק את קיומה התקשורתי מדי יום. היא כמובן לא יכולה לעשות את זה באמצעות סינגל קליט או פיילוט הורס, כי היא לא מוכשרת בשום דבר.

הסשן עם קובי מידן לא חידש שום דבר. הוא חזר איתה אחורה לימי "קחי אותי" כאילו הוא מחזיר את מוטה גור לימי המיתלה או את אידה נודל לכלא הרוסי. כבר הרבה יותר מפעם או פעמיים נעשה שימוש בדימוי הפסיכולוג לתיאור סגנון ההגשה המסוים של מידן, והנה שוב - כל מטופל הוא לוקח ברצינות ומקשיב לו, ולא משנה כמה מטופשות או קיקיוניות הבעיות שלו. דין שחקן תיאטרון מוערך כדין שרון אילון. דין התמודדות עם מחלת הסרטן כדין התמודדות עם גדי אינפלד.

לא ברור מי יותר מגוחך בסיטואציה הזאת. בעצם זה די ברור - שרון אילון. מידן הוא מקצוען, זו העבודה שלו ובשביל זה הוא מקבל כסף. לא היינו צריכים את "המבחן של המדינה" בשביל לדעת שמידן נטוע בחיוג המהיר של כל זכיין שרוצה מנחה עם ארשת מכובדת. אבל אילון? אלו החיים האמיתיים שלה, ולא משנה כמה שוליים הם, אין לה ברירה אלא לקחת אותם ברצינות.

ומה בראיון? ובכן אילון המשיכה במצעד ההתבכיינות שלה על אובדן הפרטיות ותוקפנות העיתונאים. היא כמעט והזילה דמעות תנין והיתה רחוקה צעד אחד מלהזכיר את הנסיכה דיאנה. לא ברור באיזו זכות, אגב. הרי לא משנה באילו ניסוחים היא עטפה את זה, היא עדיין הודתה שאת ההודעה על הפרידה היא ויואב תיאמו עם "ידיעות אחרונות" באמצעות יחצ"ן. היא גם סיפרה בזעזוע על הטראומה שחוו כאשר עיתונאי הציק להם בטוסקנה, אך גם הודתה שהם נתנו לו להיכנס לחדר. בקיצור, שתסתום. זמר יכול להתלונן על כך שמפרסמים את הזיונים שלו ולא מתייחסים ליצירה, אבל על מה יש לשרון אילון להלין? למה היא רוצה שנתייחס, לקריירת המסעדנות שקפצה עליה בגיל העמידה? לקמפיין של קניון בת-ים? כל יצירתה בעולם היא פרסום וזה מה שהיא מקבלת.

ראיון עם שרון אילון הוא לא רעיון כל כך רע, בתנאי שהוא גלוי לב. לעזאזל, היא אחת האנשים שהכי הייתי רוצה לשמוע מתראיינת ואומרת את האמת. ראיון כזה יכול להיות רגע טלוויזיוני מסעיר: "שרון אילון מתוודה על התמכרותה לתקשורת". אבל לא, אתמול קובי מידן סתם יצר לנו עוד קצת מהכלום שהוא שרון אילון. ואולי בעצם בגלל שהיא כלום, שרון אילון היא בעצם סלבריטאית אמיתית. מה זה משנה, העיקר שבפעם הבאה שהיא תגגל, תהיה לה עוד כניסה ממיקסר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by