בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות הוויקנד - זאת לא מתיחה 
 
 
מערכת מיקסר

סוף השבוע הקרוב מתהדר באווירת המועדונים-שומרים-את-החרוסת-למסיבות-החג. המלצת המערכת: פוינגי בצופה, אק-דאק בקוסמונאוט

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חמישי

חינגת ההשקה של האוסף החדש של אק-דאק, "כאשר צבעי השמיים משתנים, הברווזים נמלטים מיידית", נמשכת בחמישי בקוסמונאוט. הלייבל הירושלמי יחגוג את הכותר התשיעי שלו במוסיקה של חתומיו: הפוסטר בויז, רוקסטאר וואנבי, טלמעתק ודי.ג'ייז ספארק-או ומיול דרייבר, ויגובה גם בתערוכה של הגרמני מיסטר מינישטק, שיוצר עבודות פסיפס פלסטיות דוגמת עטיפת האוסף. הערב יתרומם באווירת אלקטרוניקה מגוונת, החל מ-23:00.

בווקס יתארגנו על טכנו מקומי של אריק שוורץ, שיתארח אצל הרזידנט טובי. ליין ה-Lour של רוני אקר, באווירת מיליטרי, סאדו ופטיש לגייז-חובבי-האוס, ישוב, אחרי בכורה מוצלחת, לקולנוע מקסים. בירושלים תתקיים מסיבת השקה נוספת ל"ללכת על המים" באומן 17, לכבודה יקבלו ותיקי זנגליבץ' את ראג'ה ראם, חצי הצמד שפונגל, לערב טראנס פסיכודלי.

בשלוחה החיפאית של האומן תתקיים מסיבת קרלסברג שואו, שמבטיחה, מעבר לבירה, גם אופנה ומיני מיצגים. לאקי לו יארח צרפתי שזהותו נשמרת בסוד, מפאת חששות ביטול מן הסתם. ברחבה השנייה ינגן די.ג'יי Dede סט פול און פרוגרסיבי.
 

שישי

היצוא הישראלי המוצלח העונה לשם פוינגי חוזר לחופשת מולדת מברלין, ישר לזרועותיו של מועדון הצופה, שם נתן לפני זמן מה מסיבה לא רעה בכלל. פוינגי יחוזק ב-LFO DEMON, קומרד נוסף בבריגדת הבסטרד רייב הברלינאי, שניתן להגדירו כתשלובת ג'אנגל, אולד סקול גאבה, סימפולים ווקליים מעולם הראגה ורוטב דאנס הול בהגשה פרועה. עוד בתורמים: מיוט מאינפויז, וורמונט ממיקרופיפל.

באייס תתקיים המסיבה השניה בחוג Supa Dupa, לחובבי מוסיקה שחורה על גווניה, תחת ניצוחו של מומי לוי שיפגין בקיאות בעניני היפ הופ מסחרי יותר ופחות. ב-TLV יפתחו את ארוע אפריל בליין ההומואי FFF של שירזי, שיחגוג יום הולדת לדראגיסטית המקומית K-Long ומוסיקה של הקבוע הקובע עופר ניסים. בלמון יפמפם, כהרגלו, מר לאקי לו, שיחוזק בדי.ג'יי מוריס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by