בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל אחת 
 
 (מתוך אתר המעריצים http://www.kohavnolad.com)   
 
מורן שריר

מורן שריר מסביר למה כל הניסו זהריאנים של "כוכב נולד" נראים לו אותו הדבר, וקורא לכם לוותר על חנה גור, נטלי מרציאנו וכל השטויות האלה, ולהתחיל ל-SMS למיכל רשף המדובבת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא היה ברור לי במה אני צופה. על המסך עמד בחור צעיר, כהה עור וטיפה נאה ששר את אחד השירים של "החברים של נטאשה" (אני אף פעם לא יודע להבדיל ביניהם). הלכתי לשירותים. כשחזרתי, בדיוק אותו בחור עמד ושר את "נאמר כבר הכל". או שמא היה זה "עוד נגיעה". הבטתי בו ויכולתי להישבע שהשיער שלו ארך. קודם היה לו קארה עד הלסת ועכשיו הקארה כמעט ומגיע לכתפיים.

למען השם, כמה זמן ביליתי בשירותים? האם המעיים הבוגדניים שלי עשו עלי שוב את מנובר פיתול-הזמן? שאלתי את אחייניתי אם זה עדיין ניסו זהריאן מאשדוד. היא נתנה בי מבט מזלזל ואמרה לי שזה מאיר אלול מקריית גת. הרגשתי זקן. התגובה של האחיינית שלי הגיעה כאילו אני איזה קשיש שלא יודע להבדיל בין קליס לביונסה, כמו התגובה המזלזלת שנתתי לאמי כשלא ידעה להבדיל בין מאיר לאהוד בנאי או כמו זו שהיא נתנה לאמה כשלא ידעה להבדיל בין קליף לאלביס (ואפשר להמשיך את זה לדז'יגען ושומעכאר בעיירה בפולין, אבל הנקודה ברורה).

עשרות גברים נבחנו ל"כוכב נולד 2" והם כולם נראים לי כאותו אדם. אחד משניים - או שזה אומר משהו רע עלי או שזה אומר משהו רע עליהם. הניחו לי בבקשה להתייחס לאפשרות השניה. נראה שכל העם הזה - כשישה מיליון אינדיבידואלים - הוא אכן מאסה אחת אחידה, כמו שערוץ 2 והממשלה מנסים למכור לנו. מי הם האנשים האלה שמרכיבים את העם שלי, ואיך זה יכול להיות שמעולם לא פגשתי אחד מהם פנים אל פנים? יצא לי לראות כמה כאלה במשרד הרישוי, אצל הקב"ן וברחוב אלנבי בשישי בערב, אבל מעולם לא החלפתי איתם מילה. בטח שאף אחד מהם לא הפך לחבר. האם אני מפסיד משהו?

המאפיין הבולט ביותר הוא כמובן היות כולם מזרחים. כבר התייחסתי לזה בעבר ואין לי שום עניין לשחרר שדים שמקומם בבקבוק, אבל חשוב להזכיר את זה שהאודישנים ל"כוכב נולד2" היו "יודן ריין", כמו שסבי נהג לומר. ובכן, מה לכל אוכלי הקטניות האלו ולחלומות של כוכבוּת אינסטנט? האם זה עדיין המסלול היחיד שלהם לצמרת? האם הממסד האשכנזי עדיין שם להם מקלות בגלגלים? האם ההשתלטות על הכנסת לא הספיקה להם?

אני דואג לעונה נוכחית של "כוכב נולד", ולו רק בגלל שהיא תהיה משופעת ברון שובלים שלעולם לא אדע להבדיל ביניהם ולא אדע מאיזו קריה הם. עוד דבר שמשותף לכולם הוא היותם נשיים במידה, אם אתם מבינים למה אני מתכוון. ציון דהן מבאר-שבע (או שמא היה זה רפי רביע מראש העין), סיפר שהוא בן למשפחה של עשרה אחים והוא רוצה להוכיח שהוא מספר אחת. ובכן, אם הסטטיסטיקה מספרת שאחד מכל עשרה הוא הומו, לא קשה לנחש מי נפל בסטטיסטיקה במשפחת דהן.

החיסרון בפרק האודישנים לגברים הוא כפול. קודם כל נפקד מקדם המשיכה המיני שגרם לי לבהות ביוכי עוזרי ובמיקה שדה ולדמיין כמה אוקטבות הן יכולות להוציא כשהן ממש נהנות. מאותה סיבה בדיוק נפקד גם מקומה של הריקיגל. מול הביץ' השכונתית עלו וירדו עשרות גברים שנראים כמו רקדנים של דנה אינטרנשיונל, ופתאום נסתם לה הפה. פתאום אין "את נשמעת כאילו את שרה דרך פוך" ו"לכי למכון". פתאום הכל נהיה בסגנון "מה דעתך להיכנס איתי מתחת לפוך" ו"נראה כאילו אתה הולך למכון". חבורת המטרוסקסוערסים הצליחה להשתיק את ריקיגל, שהעיזה לפתוח את הפה רק כשהגיע זמר מכוער במיוחד. כנראה שבאמת יש לה חולשה לרקדנים.

כצפוי, קברניטי "כוכב נולד 2" השתמשו במסחטת ה-SMS בשביל להרוויח עוד כמה גרושים מהצופים. הרי לא סתם פיתחו לנו קשר אישי אל חלק מהמתמודדים. קודם נתנו לנו בחינם מהגוד סטאף של מיכל רשף ויוכי עוזרי, ואחרי שנתפסנו, פתאום הם רוצים על זה כסף. השיטה הזו ידועה. אל תפלו למלכודת של נטלי מרציאנו, וחבל בכלל להתייחס לנושא הזה. המניפולציה של "הנה שיר שכתבתי בכפר הגמילה זוהרים" לא עובד, וכמו שאחותי אמרה בחוכמתה, "בנווה תרצה יש עשר כאלה בשקל". האישה שאנחנו צריכים בעונה הנוכחית היא מיכל רשף המדובבת. זו שגרמה לחצי מדינה לשיר את "תנו לגדול בשקט".

זה נכון שהיא "זמרת טכנית מעולה אבל אין לה נשמה", וזה נכון שיש לה תנועות ידיים עצבניות. אבל ביחד עם שדה, שירה חן ויעל פנדריך יכולה להיווצר חבורת אליטה מגניבה וגם מאבק כנופיות אמיתי בין האליטות לעממיות (כך בודאי ערוץ 2 ינסה להציג את זה). שלושת החברות מאוד נחמדות אבל הן נראות תמימות, והעממיות יאכלו אותן בלי מלח. הן בהחלט צריכות את יעל רשף שתגבה אותן בבאסים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by