בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפקת "כוכב נולד" מימנה את טיפול השיניים של חנה גור 
 
 
מערכת מיקסר

"אני מאמינה שלא עברתי שוב לשלב הבא בגלל הבעיה עם השיניים שלי", אומרת המודחת הבכירה של כוכב נולד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חנה גור, המתמודחת הלוהטת של ''כוכב נולד'', לטיפולי שינייים במימונה של התוכנית. "מעריב" מדווח היום כי גור עברה טיפולי שיניים בעלות כוללת של 5,000 שקל, שמומנו על ידי חברת טדי הפקות, המרימה את הקרנבל של כוכב נולד. "כשאמרו לה שהיא לא עוברת מסך בגלל הפה שלה, היינו בהלם", אומרת אווה גור, אמה של חנה. "לא יכול להיות שבתחרות כמו כוכב נולד בוחנים זמר בגלל העטיפה שלו ולא בגלל הכשרון. חנה נפגעה מאוד, ואז הגיעה אליה המפיקה טמירה ירדני, חיבקה אותה והציעה לה ללכת לטיפול שיניים. כשהתברר שלא מדובר בבעיה שאפשר לפתור בתוך זמן קצר, הציעה המפיקה המקסימה שטדי הפקות יממנו עבורה את הטיפול".

חנה עצמה, ממקום מושבה כזבנית בחנות זארה באילת, מספרת כי הופתעה מאוד שהודחה בשלב האודישנים. "עברתי הרבה תהפוכות והפעם הייתי בטוחה שהצלחתי לעבור לשלב הבא", אומרת
גור. "אני שרה מהלב, מרגשת את האנשים. ככה אני רואה את השירה שלי. אני מאמינה שלא עברתי שוב לשלב הבא בגלל הבעיה עם השיניים שלי".

בימים אלה חוסכת גור כסף כדי להקליט אלבום סולו משלה. "אני מאמינה בעצמי ולא מתביישת באיך שאני נראית. אני שרה טוב ואני יודעת שאני שרה מהמקום הנכון, וזה מה שחשוב... החיים
תמיד טומנים לנו הפתעות, ומי יודע, אולי יהיה לי שוב סיכוי להראות מי אני. בינתיים עצרתי את הכל התוכניות שלי להפיק תקליט, ואני מתרכזת כולי בסיכוי שלי לחזור לכוכב נולד".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by