בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בנחמין נתניהו 
 
 
מערכת מיקסר

בלי ששמתם לב, אהוד ברק הפך למטרוסקסוערס - הוא מתראיין לגיל ריבה, מתלבט בין טלנובלות ומהרהר בסמים רכים ויחסים הומוסקסואליים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בראיון חג היסטרי למדי שנותן אהוד ברק לגיל ריבה מ"מעריב", מגלה המטכ"ליסט הקומפקטי פנים חדשים וגרוביים באישיותו. בין השאר מספר אהוד כי פיתח אובסס רציני למדי לטלנובלות, בעיקר בגלל ההתפתחויות האישיות, שגרמו לו להיות זרוק הרבה זמן במלונות, ולראות הרבה טלוויזיה של אמצע הלילה. בהזדמנויות אלה נתקל ברק לראשונה בתוכניות כמו "אהבה מעבר לפינה" ו"לחיי האהבה", שסחפו אותו לחלוטין. עם זאת, הרה"מ השמח לא חוסך שבטו גם בביקורת: "'משחק החיים', עם ליה וירון, נראה לי מפותל מדי וקצת מפלסטיק. הדיאלוגים לא אמיתיים, וזה מקשה אפילו על שחקנים טובים. לעומת זאת ב'לחיי האהבה', עם התככים ביקב, העלילה מופרכת-אבל הדיאלוגים אמיתיים, שוטפים, בעברית עכשווית''.

מלבד חיבתו לסבוניות, מספק ברק כמה אינסייטים מסעירים נוספים על פנימיותו, המאששים את הסברה כי הוא היחיד שיכול לתת פייט הגון לביבי בלייפסטייל. בין השאר, טוען ברק כי הוא לא שולל הליכה בדרכי היחסים ההומוסקסואליים, אם כי דראג קווין (!) הוא אף פעם לא יהיה. "סמים רכים או יחסים הומוסקסואליים מעולם לא ניסיתי, למרות שתמיד ידעתי שמותר לי לעשות את זה אם אני רוצה'', הסביר לריבה. ''אלו דברים שיצא לי במחשבה להרהר בהם כשניהלתי דיאלוג עם עצמי על גבולות והבנתי בין השאר שאין דבר שהוא אסור בין אדם לבין עצמו. נראה לי שלהיות דראג קווין,זה הדבר היחידי שלא הייתי מרשה לעצמי כאהוד ברק להיות, אפילו אם ממש הייתי רוצה''.

כחלק מאותה רוח חופשית שנחה עליו לפתע, נזכר אהוד שממש פעם, מזמן, גרר אחריו את נאוה לחוף נודיסטים בנואיבה. כל מה שהוא זוכר משם זה שגמל רדף אחריהם. כנראה שיש אחרי מה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by