בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות החג - כשר לאוכלי בולים וקטניות 
 
 הראלף קליין של סצינת הטראנס הבריטית. ראג`ה ראם   
 
מערכת מיקסר

מהדורת סדר מיוחדת להכוונת החוגגים: טאלווין סינג בהאנגר, טראש בצופה, עשור לקו-מילניום וטראנס עד שייצא לכם מרור מהתחת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני:

השעות שאחרי ארוחת ליל הסדר הן קריטיות למדי, וכדאי לכל אחד למצוא לעצמו איזה מסיבה כדי להוריד בה את הזעם המודחק. אופציה שנראית טובה למדי בשביל לעשות זאת היא מסיבה קונצפטואלית בצופה, תחת הכותרת "טראש". התקליטנים צח זמרוני, סלאט ותמי ביברינג יפגיזו באלקטרו/קלאש, טכנו, איטלו-דיסקו ואסיד + הופעה של פריג'יד. באותו זמן בסופהביט תירשם הופעת בכורה לילית לליין אחה"צ החודשי של המקום, תחת הכותרת המנחה "נו דפינישן - ג'סט הדוניזם". קו מנחה אין, אבל סט לייב של גיא גרבר לצד גרוב מכל הבא ליד אמורים לעשות את העבודה.

בצד המסחרי יותר של הסדר, בהאנגר 11, צפויי לעלות על רכבת השאנטי אנשי להקת שוטי הנבואה, שכנראה פופולאריים למדי במקומותינו, משום שיחמם אותם לא אחר מאשר טאלווין סינג, מבכירי סצינת האתנו-צ'יל-דאנס הבריטית. במסיבת ליל הסדר של הדום הולכים על קלאב טראנס עם אופציה לחומרים קשים יותר, בניצוחם של הלפרין, אינפקטד מאשרון וספיידר. בדנזל, הדאנס-באר הצעיר במתחם יד-חרוצים, ישלחו ידם טניה ג'י ואיליה בהאוס וטכנו. ב-TLV לא נרשמת חריגה מהקו הרגיל של יום שני, שמבטיח חינגת האוס מסחרי עם ערן ברנע וליאור מילר. באומן 17 הירושלמי מתוכננת מסיבת סדר כהלכתה, עם די.ג'יי אריק E שישבץ פרוגרסיב וקלאב טראנס.

שלישי:

האירוע המרכזי של החג הראשון צפוי דווקא למחרת ליל הסדר, ביום שלישי, והוא מיועד לחובבי הטראנס. אלה יתנקזו - שבוע לפני אירוע הענק "רייבולושיין", למתחם הדולפינריום, שם ינגנו החל משעות הצהריים המוקדמות ענקים כסיימון פוספורד הבריטי, טריסטאן, סבא ראג'ה ראם, ארי לינקר ואליאן פרוג'קט - כולם תותחים אחד אחד בתחומם. לסיום יחתמו את האירוע, שמוכתר בשם "ספרינג לאבין", דובדב מאינפקטד מאשרום ואסטריקס, לפני זובי ומיקו, עם טראנס מהעבר הרחוק.

עוד ביום שלישי, יומולדת עשר לקו-מילניום, שיחגוג את המאורע עם הרזידנטים הקבועים, איתי שלייר וערן ברנע, לצד האורחים אוסי ורועי בריזמן. ובאותו זמן ב-Moon (הרצל 154), מסיבת אולד-סקול במחיר שווה לכל נפש עם פוטנציאל הפגזה גבוה למדי. רונן קוליקס ינגן ברחבה אחת יורודאנס, טכנופופ, אסיד וכו', ואילו ברחבה ב', ייתן גאי פטקאט בטכנו, רייב ואנדרגראונד מהתקופה ההיא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by