בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הווידוי השמאלני של אשכנזי התסיס את צופי ערוץ 1 
 
 
מערכת מיקסר

מהומות במרכזייה של רשות השידור מאז גילה השחקן ליהורם גאון שהיה אחראי למותו של פלסטיני כבול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צופי תוכנית האירוח הרכה של יהורם גאון בערוץ 1, "שישי בגאון", לא הפסיקו להציף את המרכזיה של רשות השידור בעקבות פצצה שזרק לאוויר ליאור אשכנזי. השחקן התוודה במהלך ראיון עם הגאון, כי בזמן שירותו הצבאי היה אחראי באופן עקיף למותו של מבוקש פלסטיני לאחר שנכבל באזיקים. "מעריב" מדווח הבוקר כי רבים מצופי הערוץ הרגישו שזה הרבה יותר ממה שהם מוכנים לשמוע, והציפו את המרכזייה בתלונות על העיתוי הלא נאות של הווידוי; חלק אחר התלונן על שהדברים שודרו ללא תגובה הולמת של דובר צה"ל.

מפיק התוכנית, נתנאל סמריק, לא רואה את הצד הבעייתי של העניין. "ליאור אשכנזי התוודה בגילוי לב מצמרר על חוויותיו האישיות, והביא את הדברים בשם אומרם. אין עוד מה להוסיף על הדברים הייחודיים והאישיים הללו".

גם אשכנזי חושב כך. "בטח שלא קל לשמוע את האמת. אני כבר דיברתי על הדברים האלה בראיון עיתונאי, וכשיהורם שאל אותי על כך עניתי. די, נמאס לי, כמו לדור שלם, לשמור דברים בבטן". אשכנזי טוען כי גם בעת הקלטת התוכנית, הקהל התפרץ לשמע הסיפור, אך הקטעים נחתכו בעריכה. "נחתכו גם קטעים שהרחבתי ודיברתי על מה זה כיבוש ועל העובדה שעוד לפני קום המדינה השתמשנו בטרור כנגד הבריטים ונלחמנו על זכותנו הלגיטימית למדינה, כמו שהפלסטינים עושים היום. אנחנו הולכים ונהפכים לחיות, והדברים שאני אומר הם לא פוליטיים, זה עניין של להיות בן אדם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by