בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות הוויקנד - אומצה אומצה 
 
 ויקטור קלדרון עושה שמח ליפנים   
 
דנה לפיד

השבוע בחפירות: ויקטור קלדרון ב-TLV, ראג'ה ראם בזמיר, אינפקטד וברי בחיפה, די.ג'יי אוסקר בווקס ועוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי

אחרי ששכחו הרוחות ממסיבות הפוסט-סדר, הגיע הזמן לחולל הלאה. חוה"מ הנוכחי מצטיין בעיקר בגזרת הטראנס, עם כמה מסיבות שצפויות לחמם את המנועים לקראת רייבולושן בשבוע הבא. המוקד העיקרי יהיה בזמיר, עם כמה מהאמנים הבולטים שיופיעו בפסטיבל, ביניהם די.ג'יי מקס מאתניקה האיטלקים, ראג'ה רם ודדה ספקטרום. ב-TLV יתארחו מושיק, היצוא הציוני המוצלח ביותר מאז העוזי, וויולט ויז'ן הנפלאים, שניים מהסטארים הבולטים של BNE, לצד הרזידנטס זידן את ברזימן. אול דה וויי אפ בהייניקן פיוז'ן בחיפה, יחזרו אינפקטד מאשרום להתבולל בלייב עם ברי סחרוף + סט בק טו בק.

שלושה שבועות בלבד אחרי ביקורו הכפול בקוסמונאוט ובווקס, ישוב אל האחרון די.ג'יי אוסקר מהליין הברלינאי F.U.N, שמצטיין בגישה חופשית למדי ונטולת הגדרות, הווה אומר, טכנו, אלקטרו-האוס, וכל מה שיעלה על רוחו, למעשה.

באגף השחום יותר אפשר יהיה למצוא את מומי לוי ובלק אנג'ל בלילה, שינגבו במיינסטרים למכביר. במטרוק בחצור ייתן בוגי בן בסט דיסקואידי, ויש מצב שאף יחשוף שטרונגול או שניים.

שישי

בצופה מנסים לעשות היקש בין אייטיז וטכנו, ולצד הייבוא של ראקט הבריטית, שועלת אסיד על פי הגדרתה (היא מחזיקה, מסתבר, בסוכנות דיג'ייז פמיניסטית העונה לשם "ויניל ויקסנז"), אפשר יהיה למצוא את יואב בי ומישל לה היסטריק בטכנו ואלקטרו, ואם תחפשו מספיק טוב, תמצאו בחדר הקטן את צח זמרוני וטל ארגמן. מאותו מטוס יגיע גם ראף, שנאוצר ד'נ'ב לונדוני שמחזיק רזומה מרשים ויומן רליסים מלא לעתיד הקרוב, שיתזז בסופהביט כפיצוי על התעופפותו של מיוט אל הנכר. הנוסע השלישי יהיה די.ג'יי ניצן, שלטענת יודעי דבר עושה לנו כבוד במסיבות אלקטרו לונדוניות למכביר, וישחרר את מרכולתו האקלקטית על באי הקוסמונאוט.

במרכז חגיגות האביב ב-TLV אפשר יהיה למצוא את האביר הניו-יורקי ויקטור קלדרון. בווקס יעלו ניו-יורקי משלהם, ג'סטין קיי, במסגרת מסיבת הקונספט "אדונים ועבדים", ואילו בליין הפירות הטריים של האייס תבליח טולה הבריטית לצד הרזידנטית טניה ג'י בטק ודיפ. את חזית הייבוא העצבנית של הערב יחתמו בפורום בב"ש Eat Static הוותיקים, ששנותיהם הטובות אולי מאחוריהם, אבל צפוי להיות שמח בכל מקרה.

שבת

מורנינג מייהם של האייס יחרוג השבוע ממתכונת הטקנו הסטנדרטית וינסה להראות איך הוא עושה את זה רוקנרול סטייל עם אבנר מלכה, ג'יימס בלונד, H ושי שטרקר. בג'ה פן יופיע הרכב הסול הישראלי כחול-לבן, ואחריו יתקלט אייל רוב, ואילו בניצנים ייחתם בשעה טובה פסטיבל בומבלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by