בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מי תהיה מיס קו התפר? 
 
 גל גדות, מלכת היופי של ישראל   
 
מערכת מיקסר

ישראליות ופלסטיניות מירושלים רבתי יתמודדו על תואר מלכת היופי האזורית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
30 נערות, מהמיטב שיש לגילה ובית ג'אלה השכנות להציע לנו, נרשמו לתחרות היופי מקרבת הלבבות "מיס קו התפר" שאורגנה על ידי התושבים מקומיים. "הרעיון בתחרות הוא להביא לידיעת הציבור שניתן להשכין שלום בין יהודים לערבים", מביא לידיעת "מעריב" והציבור עזי נגר, מזכ"ל עמותת קו התפר, המארגנת את האירוע. איך אומרת אמנדה יוסף, בת 15 מבית צפאפה? "התחרות הזאת טובה לשלום בינינו. השלום האמיתי הוא בין האנשים הקטנים והפשוטים, ולא בין המנהיגים שלנו".

עד כה הבטיחו את מקומן בערב התחרות, שתתקיים בסוף מאי, עשרים נערות יפות משכונת גילה ושש נערות פלסטיניות מבית ג'אלה ובית סחור. נגר צופה כי עד סוף אפריל יירשמו לפחות עוד 30 מועמדות שייאבקו על התואר ועל הפרס הראשון - סופ"ש בפאריז. על גיוס המתמודדות מהצד היהודי אחראי נגר עצמו, תושב גילה. את המועמדות הפלסטיניות מגייסת ז'קלין יוסף, שמתחזקת סלון כלות בבית צפאפה.

הבעיה העיקרית שעומדת כרגע על הפרק היא סצינת המחסומים, שמאתגרים את המועמדות היפות שמגיעות מהצד השני של הקו הירוק. נגר אומר כי אם הצבא יקשה עליו בתיאום המעבר, הוא יפנה לכל הגורמים הרלוונטיים. "אני אפנה לשר הביטחון ואני אגיד לו - תנו ליופי לדבר ולא ליריות".

את רוית רובין, מתמודדת בת 15 מגילה, מטרידה בעיה אחרת. "אני לא מפחדת מהפלסטיניות שיתמודדו מולי בתחרות, אבל אני קצת חוששת מהמשפחות שלהן, שבטח יגיעו בחמולות". אל דאגה, רוית, אפשר לדאוג שהחמולות יישארו במחסום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by