בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"צריך להיות רובוטריק רציני בשביל להצליח במשחק הזה" 
 
 
מורן שריר

מורן שריר מפטפט קצת עם מיכל רשף, הזוכה הגדולה ומתמודדת הבית של מיקסר בשלב גלגלי ההצלה של "כוכב נולד", והוא מזהיר: זו ההזדמנות האחרונה לא להתמכר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני יומיים, כשישבתי עם מיכל רשף, שאלתי אותה אם היא עושה על עצמה מדי פעם חיפוש גוגל. "האמת, אפילו לא חשבתי על זה", היא אמרה. "נו אז עכשיו, כשתגיעי הביתה, תעשי?", שאלתי. "לא. נראה אחרי ה-10 באפריל".

ובכן ה-10 באפריל הגיע והביא איתו את הניצחון הגדול. אפילו במערכת מיקסר שישבה שאננה כשמעון פרס ב-96, הורמו כמה גבות כשהגיעו תוצאות האמת, וזה לא היה קשור למתיחת עפעפיים. מתוך כ-420,000 קולות, קיבלה רשף 116,000. נתון די מדהים. "נו הרצת כבר חיפוש?" אני שואל אותה כשעה אחרי סוף המשדר. "לא, ממש לא", היא עונה. "אני לא נלהבת ללכת ולחפש את השם שלי בכל מיני מקומות. קודם אני צריכה להרגיש שהרווחתי את זה".

- היית מופתעת?
"כן. נורא, נורא מופתעת. לא העליתי על דעתי שרבע מהקולות ילכו אלי. זה מדהים, המון אנשים הולכים לקראתי וכולם מפרגנים. זה נורא נורא כיף".

- לפני השידור המועמדים התמנגלו ביחד או שכל אחד תפס פינה עם הפמליה שלו?
"לא, מה פתאום. היינו ביחד כמה שעות לפני תחילת התוכנית. כולם היו נחמדים והכל היה בכיף וברוח טובה. אלה אנשים שנורא כיף לעבוד איתם, ובסך הכל היה מהנה, חוץ מזה שזה היה מורט עצבים".

- ידעתם שהמערכת מפנקת עוד מישהי בכניסה לתוכנית?
"לא. ברגע שצביקה הדר אמר את זה בשידור, אז גם שמענו את זה בפעם הראשונה. וזה היה מאוד משמח, בסך הכל, אם אפשר לתת הזדמנות לעוד מישהו אז למה לא? אני נורא שמחתי ואני מאחלת המון הצלחה לנטלי".

- יש מסר לאומה?
"כן, מאוד חשוב לי להבהיר שאני בשום אופן לא מורידה או צורבת שירים ישראלים. גם אמרתי את זה בראיון הקודם ואם מישהו הבין אחרת אז זו טעות".

- האמת שזה נכון, השמטתי את זה כי זה נראה לי משעמם. שאלה קצת דיוואית לסיום: כמו איזה שיר את מרגישה עכשיו?
A Lovely Day'"' של Soul System".

מיכל רשף עשתה אולי סנסציה, אבל היא לא הסיפור היחיד של הערב הזה. הרחק מאחוריה נכנסה לתוכנית גם חנה גור עם כ-80,000 קולות, ומערכת "כוכב נולד", במחווה שערורייתית של רצון טוב, צירפה גם את נטלי מרציאנו לצוות הנינטים בפוטנציה. לא ברור בדיוק איזו סמכות מוסרית היתה להם להכניס את מרציאנו אחרי שסוננה בידי צוות השופטים המקצועי וגם כשלה בנסיונה לזכות באמון הציבור, אבל כנראה ש"קשת" היא זכיינית עצמאית וש"טדי הפקות" היא חברה פרטית בשוק חופשי וזכותן לעשות ככל העולה על רוחן. אני מציע לכם לזכור את זה בפעם הבאה שהם מבקשים מכם לשלוח SMS ומנסים ליצור אצלכם את הרושם שאתם קובעים את התוצאות.

כצופה ותיק של ערוץ 2 חיכיתי למרתון חמש השעות שבמהלכו יגיע ארז טל רכוב על סוס כמאיר דיזנגוף בשעתו, מלווה ברקדניות של אתי פולישוק. לזכותם של הקברניטים יאמר שספיישל ההצלה היה יעיל וצנוע באופן יחסי. הוא הגיע אחרי ריכוך ארטילרי שארך לילה שלם.

בשישי בחצות התחיל מרתון שידורי האודישנים שהסתיים רק כעבור עשר שעות, בשבת בבוקר. בהתחלה הצצתי מהמטבח וקפצתי אל המקלט רק כשהיה אודישן ממש מצחיק או נבחנת כוסית. אחרי זה כבר התיישבתי מול המסך ואמרתי לעצמי, "עזוב, מי יוצא בשישי באחת? רק חנונים. תשב עוד קצת. אחרי האודישן שאחרי הבא, תצא לבילויים שלך". אחרי שעתיים כבר הפכתי לאמא שלי. "איזה מין דבר זה לרקוד בשלוש בבוקר? ובכלל מה בין זה לריקוד? כל הרעש הזה. כולם שם מסוממים".

האודישנים האלה ברצף זה אחד הדברים הממכרים ביותר שחוויתי. ממכר לא כמו הרואין, אלא יותר כמו בוטנים. כשאתה לוקח אחד, אתה נשבע שזה האחרון, אבל תמיד בא לך עוד אחד. באיזשהו שלב זה כבר לא טעים, אבל אי אפשר להפסיק. טוב, אולי זה קצת כמו הרואין. אבל בכל מקרה, המסר ברור. נרדמתי בסביבות הארבע וחצי וחלמתי שמעבר לים אין גלים יש עולם.

נדמה לי שלעומת העונה הקודמת, השנה אנחנו מכירים הרבה יותר טוב את המתמודדים, וזה עוד לפני שהתחרות התחילה. זו גם הסיבה שהכל נהיה כל כך רגשי כבר על ההתחלה. עוד לפני שנקבעה הרשימה הסופית כבר הוזרק לי לוריד שוט מזוקק של אושר שכמעט והשכיח ממני את חרפת קובנה מחמישי שעבר. עד כמה שהייתי רוצה להספיד את העונה לפני שהתחילה, אני חושש שאנחנו עומדים לפני גל צונאמי אדיר. אני ממליץ למי שלא יעמוד בזה לשמוט כבר עכשיו מידו את הבוטן, כי זו ההזדמנות האחרונה לרדת מהרכבת. ואני רואה שאני מדלג במשפט אחד בין יותר מדי דימויים אז אתן את זכות המשפט האחרון למיכל רשף: "צריך להיות רובוטריק רציני בשביל להצליח במשחק הזה". תודה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by