בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות החג - בסיעתא דשמיא 
 
 
דנה לפיד

ובמהדורת סוף הפסח: פסטיבל Rave-O-Lution בניצנים, מחווה לג'יימס בראון בסופהביט ומימונה אשכנזית בצופה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פסגת אירועי החג, ויש כאלה שבשבילם גם של השנה כולה, היא פסטיבל Rave-O-Lution המדובר, שמתחיל ברגעים אלו ממש. ליינאפ שומט לסת של תותחי על ינחית את כל חרונו על אי אילו האלפים שיגיעו לאמצץ בחולות של ניצנים. על הבמה המרכזית אפשר יהיה למצוא את כל הקבינט – אסטרל פרוג'קשן, אסטריקס, ארי ליניקר, די.ג'יי מקס מאתניקה, סאב 6 וראג'ה ראם – אבל אנחנו תמיד מעדיפים את האנדרדוג ולכן נמליץ בחום לנדוד דווקא אל הבמות הקטנות, בהן יפגעו אנשי BNE למניהם: גריי מאטר, פאטאלי, אנאנדה שייק ועוד. במוקד הפסטיבלון יהיה סט משותף של אינפקטד עם הצמד הוותיק Eat Static. אחרי שייגמרו הבטריות, אפשר יהיה לסור אל במת הצ'יל המשובחת ולהיטען מחדש עם ויולט ויז'ן, אנג'ל טירס, קוביקס, שרוליק איינהורן ומומי אוחיון.

קשה להתחרות עם מבול היבוא, אבל הסופהביט מצליחים לעשות זאת שוב. לא ברור אם יש קשר להוצאה המחודשת של אלבום ההופעה המופתי של ג'יימס בראון באפולו ב-1963 (אם אין לכם על המדף, קבלו כאפה על הטוסיק) אבל אם לפעמים לא צריך לשאול יותר מדי. הערב (ראשון) יעשו כבוד לסנדק העליון בספיישל שיכלול מגה מיקס של אנשי חוג התקליט וסטים של אורי בנקהלטר ומיקסמונסטר. מחר (שני) יחוגו רדיוטריפ ומש & מאג' את המימונה עם סלט Fאנקיסטי רווי סכרין.

בצופה יעשו הערב (ראשון) מימונה אשכנזית "אנטי אקטיביסטית", עם כמה מהחשודים המיידיים שיכו ללא הרף. את הערב יפתחו מירב TK (בהופעה בכורה בצופה) ותמי ביברינג בסט בק-טו-בק של אלקטרוקלאש-פאנק וכל אותם ספיחים שנדבקים לאלקטרו בימינו, וימשיכו הקבועים שוקו ופייס. יסגור הברון אבנר מלכה בטקנו, ויש מצב שגם מישל לה היסטריק יצוץ בשלב כלשהו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by