בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אודליה ברקין

שני סרטים השבוע - מרדפי מכוניות מטורפים ב'עקיצה בשישים שניות' וקומדיה רומנטית עם לב מושתל 'שובי אלי' - אבל האם כל זה שווה צפייה?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכל יום חמישי עולים סרטים חדשים על המסכים. מלבד שמם והפרומו שלהם, לא באמת ברור מי מהם שווה צפייה. המדור שווה צפייה מכיל מקבץ מתומצת של ביקורות של מומחים מרחבי העולם.

והשבוע: מה יש למומחים להגיד על מרדפי מכוניות, אקשן ושפתיה המשורבבות של אנג`לינה ג`ולי ב`עקיצה בשישים שניות` - איך לגנוב חמישים מכוניות בלילה אחד ולהישאר בחיים. מה גם עם דיויד דוכובני שיודע להיות בחור רומנטי למדי כשהוא לא רודף אחרי חייזרים, בקומדיה הרומנטית, `שובי אלי`.
 

עקיצה בשישים שניות

אקשן, מכוניות יוקרה ושפתי סיליקון, מה צריך יותר?
 אקשן, מכוניות יוקרה ושפתי סיליקון, מה צריך יותר?   
ממפיס ריינס (ניקולס קייג`), פושע לשעבר, נאלץ לחזור לפשוע כדי להציל את אחיו הצעיר (ג`ובאני ריביסי) ממוות. ממפיס הוא גנב מכוניות יחיד מסוגו, המקבל משימה: לגנוב חמישים מכוניות בלילה אחד. לעזרתו הוא מגייס את ידידיו הותיקים משכבר הימים, עליהם נמנית גם שרה (אנג`לינה ג`ולי), גנבת מכוניות מוכשרת לא פחות.
במאי: דומיניק סנה, ארצות הברית (119 דקות)
 
 
 
יו.אס.איי טודיי: כל מי שמצפה לסצינות מרדף מפוארות, ארוכות וכוללות הרס המוני של כלי רכב ואנשים, לא יתאכזב. המשחק שולי ביותר לעומת האקשן. הדמויות לא מפותחות מספיק.

אנטרטיינמנט וויקלי: הרבה יותר מדי סוגיות מוסריות, ערכי משפחה, אהבת אחים וקיטש בשביל סרט אקשן. ניקולס קייג` נראה מיוסר מתמיד, גם שהוא עסוק בנהיגה מטורפת ובריחה מזרועות החוק, מה שדי פוגם בהנאה.

פילם.קום: למה לקחת שחקנים מוכשרים כמו קייג` וג`ולי ולהעניק להם דמויות שטחיות כל כך? התפקיד של אנג`לינה ג`ולי מסתכם בלהיראות מצוין (כשהיא מתפארת ברסטות בלונדיניות) ולמלמל בסקס אפיל מתפרץ בערך שתי שורות של דיאלוג. אבל מי צריך אותה כשיש כל כך הרבה מכוניות שוות?
 

שובי אלי

האם הוא יגלה שהיא נושאת את לב אשתו המתה?
 האם הוא יגלה שהיא נושאת את לב אשתו המתה?   
בוב רולנד (דיוויד דוכובני) הוא אדריכל שהתאלמן לאחרונה ומנסה להשיב לעצמו את חייו. גרייס בריגס (מיני דרייבר) היא מלצרית במסעדה, שזכתה בחיים חדשים הודות ללב חדש שהושתל בגופה, ליבה של אישתו המתה של בוב. הגורל מפגיש בניהם וכעת עליהם להוכיח שהאהבה היא הרבה יותר מסתם כמה פעימות לב מהירות.
במאית: בוני האנט, ארצות הברית (116 דקות)
 
יו.אס.איי טודיי: שמאלץ חוסם עורקים. יש רגעים של קסם מהסוג הקלישאתי ביותר, שאפילו מסוגל לגרום לצופים הרגישים יותר מבינינו להזיל דמעה. ההברקות הקומיות הקטנות מרנינות במיוחד.

אנטרטינמנט וויקלי: ממלא את תפקידו כאגדה קסומה. זהו ניסיון הבימוי הראשון של בוני האנט, המגלמת את חברתה התוססת של הגיבורה, ולמעשה הדמות שלה מקסימה וחיננית יותר מהמשחק והדמויות של השחקנים הראשיים.

פילם.קום: אחד האתגרים העומדים בפני קומדיה רומנטית הוא לתת לנו בכל זאת משהו שעוד לא ראינו בעבר, והסרט הזה מצליח. אומנם סיבוכי העלילה המקוריים שהוא ממציא לא תמיד אמינים, אבל בסך הכל התוצאה חביבה ומרגשת.

אלו שני הסרטים החדשים השבוע - אבל יש עוד רבים בארכיון המלא:

בשבוע הקודם

גוסט דוג- רוחו של סמוראי, חדר לחץ ואהבה מצילום ראשון
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by