בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בריטני ספירס תעודד התאבדויות 
 
 מתוך פרסומת לפפסי   
 
מערכת מיקסר

הנימפה הפעלתנית מבצעת בקליפ החדש שלה אקט התאבדותי-אמבטייתי למהדרין, מה שמעורר עליה את זעמם של מעט ארגוני הורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סערה זוטא מתעוררת היום בעולם למראה צילומים ראשונים מתוך הקליפ הקרב והולך של בריטני ספירס. בקליפ לשיר "Evertytime" נראית הזמרת הפעלתנית כשהיא מבצעת אקט התאבדותי מלא באמבטיה, כולל חיתוך ורידים וכל מה שצריך בשביל לא להתעורר מחר בבוקר. על פי "הסאן" הבריטי, הדיווחים על תוכן הקליפ עוררו קבוצות אינטרסים של הורים, שחוששים מגל של חיקויים נוסח "קח סיכון", שיגרום לדילול אוכלוסיית הילדים בעולם. ההורים טוענים כי מעשיה של הזמרת הם טיפשיים ובעיקר חסרי אחריות.

לא מזמן כבר נדרש "הסאן" לנושא, ולאחר קמפיין קצר, החליטה בריטני על מיתון קו העלילה בקליפ. דובר מטעמה מסר אז כי על פי דרישתה, לא יופיעו בקליפ כל רמיזות התאבדותיות, אך נראה שהיא חזרה בה פעם שניה, והקליפ נותר התאבדותי כשהיה.

בגירסה הסופית, שמיועדת לצאת בסוף החודש, נראים בריטני והבויפרנד שלה, שמגולם על ידי סטיבן דורף, כשהם נמלטים ממעריצים ועיתונאים, קצת באווירת "לילה של יום מפרך". כשהם חוזרים למלון, השניים מתחילים להתווכח, והבויפרנד מתחיל לשבור וואזות. בריטני נסוגה לחדר האמבטיה, שוברת את הראי, מתפשטת ונכנסת לאמבטיה, שם היא מביטה בפרקי הידיים המדממים שלה. רגעים ספורים לאחר שהיא מאבדת את הכרתה, היא נראית רצה במנהרה לעבר אור לבן-לבן.

"הסאן" חפר ומצא מחקר שמראה כי התאבדות של סלבריטי מעודדת חיקויים למעשה בשיעור של פי 14 מאשר התאבדות של סתם אחד. כשמרילין מונרו לקחה מנת-יתר של כדורי שינה ב-1962, נרשמה בארה"ב עליה של 12% במספר מקרי ההתאבדות באותה שנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by