בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הישמרו מכוסיות שמזמינות סינגל מאלט 
 
 מתוך האתר של ``מכה``. לבר בתמונה אין קשר לכתבה   
 
מערכת מיקסר

טיזריות מקצועיות ומאוגדות מפלרטטות עם היאפים שמאכלסים את הברים התל-אביביים, במטרה לנפח את מחזור הדרינקים של העסק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת משאבי אנוש מיוחדת, המחזיקה במאגר של פרגיות צעירות ונאות במיוחד, שולחת אותן לברים ומועדונים תל-אביבים כדי להתעלק על היאפים החרמנים, ולשכנע אותם להזמין עבורן עוד ועוד דרינקים. כך מזהיר היום המקומון המעריבי "זמן תל-אביב".

על פי העיתון, שיטת הפעולה של בנות חברת "הוט מינט" היא כדלקמן: הפרגית נצמדת לגברים בעלי לוק אמיד שנראים לה בפוזת הפיק-אפ, ומשכנעת אותם להזמין עבורה משקאות יקרים של כוסיות מהבר. לאחר כמה סיבובים שבהם הברמן, שמשתף פעולה עם המזימה, מכין לבחורה משקה מדולל, ומחזק את המשקה של הגבר, היא מבקשת לפרוש לשירותים ועוברת לפתי הבא, מותירה את הבחור שיכור, חרמן וקל בכמה מאות שקלים.

''השיטה היא להתחיל עם גברים ולגרום להם לשתות ולהזמין אותי לשתות, ואחרי כמה זמן אני עוברת לבן אדם הבא'', מספרת למקומון אחת הבחורות שעושות בשביל הפרנסה את מה שהרבה מחברותיה עושות בשביל הכיף. "אני מקבלת אחוזים על כל משקה שנמכר בזכותי, והתשלום נקבע לפי המחיר של המשקה. אני יכולה לבחור לעבוד לפי מחיר קבוע מראש, שהוא 20 שקל לשעה, או לעבוד לפי כמות המשקאות שאנשים קונים בגללי ואני מקבלת 15 אחוז ממחיר המשקה. כבר היו פעמים שגרמתי לגבר לקנות לי שישה משקאות בשעה, אבל זה היה ערב שכמעט לא היו שם אנשים אז כל הזמן שתינו''. יוזכר רק כי ביפן, למשל, השיטה הזאת מקובלת מאוד אצל מארחות - לא מעט מהן, אגב, ישראליות.

מיותר לציין שמהעסק הזה כולם מרוויחים, מלבד היאפים. בעלי הברים מרוויחים מהמשקאות ותיגבור אווירת הסקס בחלל, הבחורות מרוויחות כסף קל ודרינקים, והיזם הערמומי שמאחורי חברת "הוט מינט", המפעילה לפי החשד את העסק הזה, בכלל עושה ג'ובות. יוני, שמתזמר את כל העסק, סיפר לאחד מבעלי הברים בעיר שהבנות שלו יודעות שאם הן לא מגיעות לשישה, שמונה משקאות, הן לא עובדות אצלו יותר. "מי שמגיעה ל-15 או ל-20 משקאות מקבלת ממני בונוס מאוד יפה. השיא זה בחורה שהזמינו אותה ל-37 משקאות בערב אחד''.

בשיחה עם העיתון, הוא מיהר להכחיש, וטען שהוא בסך הכל שלח בנות למקומות שבהם היו הרבה גברים, כדי לגוון את האוכלוסייה. ''אף בחורה לא קיבלה מאיתנו שקל בגלל שמישהו הזמין אותה למשקה''. משפטן שהביט במקרה לבקשת "זמן תל-אביב" אמר כי לכאורה יש כאן עבירה של קבלת דבר במרמה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by