בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בקהאם מנסה למנוע שידור הראיון עם רבקה לוס 
 
 לוס בתמונה מתוך הראיון ל``סקיי`` (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

ברשת סקיי מאשרים כי קיבלו מכתב בעל אופי משפטי מנציגיהם של הבקהאמים, אך מסרבים לחשוף את תוכנו ומבטיחים כי הראיון ישודר כמתוכנן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הטבעת הולכת ומתהדקת סביב דיוויד בקהאם. לראיה, היום אישרו אנשי סקיי כי קיבלו מכתב רשמי מהיועצים המשפטיים של בקס, אך סירבו לחשוף אם הוא כולל דרישה לביטול הראיון המסעיר שאמור להיות משודר הערב ברשת עם רבקה לוס. השיחה עם לוס, ששימשה בעבר כמנהלת האישית של קשר נבחרת אנגליה וריאל מדריד, כוללת שרשרת של ווידויים שעשויים לערער עוד יותר את מעמדו הפנים-משפחתי של בקהאם.

דובר מטעם סקיי מסר כי הראיון שתוכנן לשידור בשעה 22:00, ישודר כמתוכנן. "סקיי 1 קיבלה מכתב משפטי מנציגיו של דיוויד בקהאם, שאת תוכנו אין לנו כוונה לחשוף. התוכנית תשודר בכל מקרה". גם דוברים מטעמם של הזוג המלכותי מסרים לאשר אם היה ניסיון משפטי כלשהו לבלום את שידור הראיון החושפני עם לוס.

בראיון, שהוקלט בספרד, אומרת לוס כי אין לה שום סיבה שבעולם לשקר באשר לטיב יחסיה עם הבקס. "אנשים קוראים לי שקרנית ומכנים אותי בשמות, אבל בסופו של יום, אין מה לעשות, אלה העובדות. זה מה שקרה, זאת האמת. אני לא צריכה להתבייש בזה, למרות שיכול להיות שזאת היתה טעות".

הראיון של רשת סקיי נרכש לשידור על ידי ערוץ 10, שישדר אותו במוצ"ש. קטעים מהראיון ישודרו ב"אולפן המרכזי" של ערב שבת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by