בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הבת של קורט קוביין לומדת את סודות החיים 
 
 
מערכת מיקסר

"לפעמים גם אמהות צריכות להזדיין", מסבירה קורטני לאב לבתה בת ה-11 בראיון משותף למגזין "בלנדר". האלמנה גם מדווחת כי לאחרונה נגנבו ממנה 40 מיליון דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ב-20 באפריל יעוט לחנויות גיליון חודש מאי של מגזין "בלנדר", ועל שערו מרוחה קורטני לאב. ציון 10 השנים למותו של קורט קוביין מוצא את לאב בתקופת בלגאנים אינטנסיבית למדי, שיכולה מן הסתם לאכלס סרט וחצי של מילוש פורמן. בראיון הנרחב למגזין טוענת האלמנה, שהוציאה השנה את אלבום הסולו הראשון שלה, כי סכום של 40 מיליון דולר "נגנב" ממנה ומבתה. העיתון אף מצטט שותף עסקי של לאב, הטוען כי בחודשים האחרונים נכנסה הזמרת לחובות של 4 מיליון דולר.

"אני מכוסה באבק של לוזרים", אמרה קורטני למגזין. "גיליתי שמטייל-הכלבים שלנו הרוויח 100,000 דולר. איש אחד קנה ב.מ.וו על חשבון כרטיס האשראי שלי. קרן הלימודים של הבת שלי נגנבה עד לנקודה שייתכן שאין לה, כאילו, כלום". למרות האווירה הקודרת, מבטיחה קורטני לקוראים כי היא מתכוונת "לשרוד את זה".

אחד מרגעי השיא של הראיון מתרחש כשאנשי המגזין, בסוג של גניבת קונספט הצחי-הנגבי-מראיין-את-גאולה-כהן מערוץ 10, נותנים לבתם של קורט וקורטני, פרנסיס בין קוביין בת ה-11, לראיין את האם המקושקשת. במקטע אחד אומרת הילדה החכמה כי "ג'נט ג'קסון התנהגה בצורה לא ראויה" (ומתייחסת לתקרית הציץ-המציץ בסופרבול האחרון), רק כדי לשמוע את אמא קורטני אומרת: "אבל גם אני חשפתי את הציצים שלי אל מול אנשים, מותק". בתגובה, פרנסיס מגינה על אמה, בדרכה, כשהיא מאבחנת שהציציאדה של ג'נט היתה יותר מזעזעת משום שנעשתה "בפני ילדים".

בהמשך זוכה הילדה לשמוע את אמא (שזמנית איבדה את האחזקה עליה) מצהירה שהיא זקוקה לגבר. "לפעמים גם אמהות צריכות להזדיין", מסבירה קורטני בחינניות. "אבל אמא", עונה הילדה, "את מפחידה גברים".

ללאב, כאמור, יש גלריה נרחבת של הסתבכויות במהלך החודשים האחרונים. היא אושפזה בכפייה, עומדת לשני משפטים בעוון אחזקת סמים והתנהגות פרועה בציבור - ובחודש שעבר, רק כמה שעות אחרי שחשפה את גבה החשוף למצלמה ואת שדיה לנגד עיניו הנדהמות של דייב לטרמן, נעצרה לאחר שהכניסה למישהו מהקהל בהופעה שלה עמוד של מיקרופון בראש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by