בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מבוא לסקס אוראלי  
 
 
דגנית קורן סלע, הזמן הוורוד

דגנית קורן סלע מציגה מדריך נשי לאמנויות הפה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הגעתי למסקנה שהתחלתי את הטור שלי למזדיינות ברמת מתקדמות, ולפיכך, מוטב אעשה אם אחזור לבסיס ואכתוב טור על סקס אוראלי למתחילות. לפני שנים רבות, בשלב שבו סקס בכלל ועם נשים בפרט היה עדיין בגדר פנטזיה שליוו שפשופי דגדגן קדחתניים, הטרידה אותי הסוגיה האוראלית, ומכיוון שכך, ביכרתי לערוך את הטור בצורה של שאלות ותשובות, כמו שנוהג בבית המדרש.

האם גומרים מזה?
יש נשים שגומרות מזה ויש נשים שלא. מנסיוני, בערך שישים אחוז גומרות מזה וארבעים אחוז לא, אבל אל תתפסו אותי במלה. מרעייתי בכוסי הקהילה התחוור לי, שיש נשים שבכלל לא רוצות שירדו להן (נפלתי מהכיסא כשגיליתי), ויש כאלה שהירידה עצמה מאוד מגרה אותן, וזאת למרות שהן לא גומרות מזה בסופו של דבר. מטבע הדברים, נשים לא יכולות לרדת לעצמן (וחבל), כך שאם את עדיין בתולה אוראלית, נסי עם פרטנרית ותיווכחי.

איך עושים את זה?
למרבית הנשים יש דגדגן רגיש, ומגע מיידי וישיר עליו, ללא חימום מראש, עשוי להיות בלתי נעים. אני ממליצה לנשק וללקק את אזור הכוס והפריפריה לפני שמגיעים לדגדגן, הן כדי לבנות את הציפייה לקראת המגע עם הדגדגן והן כדי להעמיד אותו. לחכו את שפתי הכוס החיצוניות והפנימיות, את הווגינה ואת פנים הירכיים. אחרי שאתן מרגישות שהדגדגן כבר זקור, נפוח וקשה דיו, ואחרי שאתן רואות שהיא רטובה בצורה משביעת רצון, לקקנה את הדגדגן עם כל הלשון, או בצורה סיבובית או למעלה ולמטה, או לצדדים, באופן שהיא מעדיפה. המגע הראשוני עם הדגדגן צריך להיות עדין. בהמשך, לפי קצב תנועת האגן שלה, קצב הנשימות שלה ושידורי האודיו שלה, הקשחנה את הלשון שלכן, הגברנה מהירות והפעלנה יותר לחץ על הדגדגן. כאן המקום לציין שבלוטת הדגדגן מכוסה בשכבת עור, ומרבית הנשים מעדיפות שילקקו את הדגדגן שלהן מעליה ולא מתחתיה, מפני שהדגדגן שלהן, כאמור, רגיש למגע ישיר. אתן יכולות לשלב את ליקוק הכוס עם החדרת אצבעות, צעצועים או ירקות העונה. אתן גם יכולות להחדיר את הלשון לתוכה וללקק, ואתן גם יכולות להכניס את השפתיים הדרומיות או את הדגדגן לפה ולמצוץ בעדינות. אם אתן לא בטוחות איך היא אוהבת שמלקקים אותה, אז תשאלנה. אתן יכולות גם לבקש ממנה שתיתן לכן יד תוך כדי, ושהיא תדגים לכן על גב היד שלכן איך ללקק אותה.

איך יודעים שהיא נהנית?
כמו תמיד בסקס, צריכה להיות לכן אוזן קשבת לפרטנרית שלכן. כשהראש שלכן קבור בכוס שלה, העפנה מבט לכיוון הפנים שלה. אם אתן עושות מלאכתכן כדבעי, לא תראינה את כל הפנים, אלא רק את הסנטר ואת הצוואר מתוח לאחור וכלי דם בולטים. אינדיקציה טובה נוספת לדעת שהפרטנרית נהנית מזה היא פשוט לשמוע שהיא נהנית מזה (בהנחה שהירכיים שלה לא סותמות לכן את האוזניים). היא גם עשויה להחזיק את הראש שלכן צמוד לכוס שלה (ולסחוב לכן את השערות). שימנה לב לאופן שבו היא מחזיקה את הראש שלכן. היא עשויה להוביל אתכן לנקודה שהכי נעימה לה למגע או להראות לכן באיזה אופן לזוז על הדגדגן שלה. והכי חשוב - לא לשכוח לנשום תוך כדי. קודם כל, כי חבל לפספס את הניחוח המטריף הזה. שנית, כדי לחיות (כן, בסדר הזה. זה עניין של סדרי עדיפויות). אם אתן מנוזלות, סובלות מאלרגיות או שמכל סיבה שהיא אתן לא יכולות לנשום דרך האף, השתמשנה בטיפות אף. אם אתן לא חובבות הסנפת כימיקלים שאינם גורמים להזיות, תרגלנה ליקוקי כוס עם פה פתוח ונשימה דרך הפה בו-זמנית (כולכן, ודאי, שמעתן על שנורקל). עד כאן הפרטים הטכניים המשעממים.

מה עם הטעמים והריחות?
תוך הסתכנות להישמע כמו גיל חובב, אומר כי לדעתי, טעם וריח הם הרבה פעמים פקטור בסקס אוראלי. אם את חוששת שמא כל העסק לא יהיה ערב לחכך, אז יש לי שלוש הצעות ישימות:

א. נסי להריח ולטעום את עצמך. תראי אם זה מוצא חן בעינייך.

ב. נשקי את דרכך במורד גופה של הפרטנרית שלך, עד שאת מגיעה לאזור הארומטי, ואז פשוט רחרחי בזהירות את האזור. אם הריח מוצא חן בעיניך, סביר להניח שגם הטעם ימצא חן. אם לא, התרחקי מהאזור, אבל אל תעשי זאת בבוטות, כדי לא לפגוע בה. להווי ידוע, שקהילתנו קטנה היא. כמה זמן את חושבת שייקח לשמועה שאת זיון חרא להגיע לאוזני כולן?

ג. אם את אוהבת לקרדה, התעלמי מהאמור בסעיפים א' וב' - זה ימצא חן בעינייך.

אם את כן מעוניינת לרדת לפרטנרית שלך, אבל היא מאותגרת היגיינית, או שהיא בדיוק סיימה מחזור ועוד יש שם ג'יפה, את יכולה:

א. לשלוח אותה אחר כבוד למקלחת. את יכולה להגיד לה שזה מאוד סקסי בעינייך להתקלח איתה לפני שאתן נכנסות למיטה, ככה גם לא תפגעי בה וגם תוכלי לבצע את זממך.

ב. להשתמש בלובריקנטים עם טעמים (להשיג בחנויות המובחרות).

ג. להשתמש ב-dental dam או לגזור קונדום, לפרוס אותו על הכוס שלה וללקק אותה מעליו. שמועות אומרות שאפשר למתוח גם ניילון לעטיפת סנדביצ'ים על הכוס. זה, אגב, מומלץ גם כדי למנוע הידבקות באיידס או במחלות מין אחרות.

איך יודעים אם אשה יורדת טוב או לא מבעוד מועד?
א. אם אתן רוצות לדעת אם הלשון שלה מאומנת, התנשקנה איתה. רוב הסיכויים שאם היא מנשקת נפלא והלשון שלה יודעת לרקוד את ריקוד שבעת הצעיפים בגרון שלכן, היא יודעת לרדת כהלכה.

ב. מבחן הדגים המלוחים, שפורט בהרחבה בגיליון אוגוסט 2003.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by