בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"בגדתי", הודה בקהאם 
 
 
מערכת מיקסר

צהובון "ניוז אוף דה וולרד" מדווח כי בקהאם התוודה בפני אשתו על כך שכידרר את רבקה לוס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צהובון "ניוז אוף דה וולרד" מדווח כי כדורגלן העל דיוויד בקהאם הודה בפני אשתו, ויקטוריה בקהאם, כי בגד בה עם רבקה לוס. על פי הדיווח, כבר לפני עשרה ימים התוודה הבלונדיני הבוגדני באוזני פוש ספייס על כך שקיים יחסים מפוקפקים עם אשת יחסי הציבור הדברנית, שראיון עמה שודר בסוף השבוע האחרון ברחבי העולם.

"עשיתי את זה. אני מצטער", אמר בקהאם, "כן. היה לי רומן ושלחתי את ההודעת הטקסט לרבקה". בתגובה, השיבה הבקהאמית שהיא שוקלת "פרידת ניסיון". הצהובון גם יודע לדווח כי באותה שיחת הטלפון, שהתקיימה ב-8 באפריל, לא הזכיר בקס את הדוגמנית המלזית, שסיפור האהבהבים שלו איתה התפוצץ בתקשורת רק שלושה ימים מאוחר יותר.

לאחר השיחה עם ויקטוריה התקשר הכדורגלן לחבר והתבכיין: "החיים שלי מזויינים. אני לא יודע מה לעשות. אני באמת אוהב את ויקטוריה אבל היא באמת כועסת. איכזבתי את כולם". לגבי הרומן הוא אמר, "זה פשוט קרה. לא ידעתי מה אני עושה".

ויקטוריה, ששיגרה עצמה לחופשת סקי מעודדת בספרד, נתנה הופעה פומבית במיוחד בפאב בריטי
בעת ששודר הראיון. לאחר ששמעה את תוכן הדברים האמורים נשברה הספייסית בפני חברה. "אני לא מאמינה שהוא האכיל אותה תותים!", בכתה בקהאם. "הוא תמיד עושה את הדברים הרומנטים הקטנים האלו לי, לשמוע את זה מאשה אחרת היה פשוט נורא. זה היה מאוד אישי וממש החליא אותי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by