בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
במאי הוכה לאחר שנחשד כמחבל 
 
 
מערכת מיקסר

מאבטחים בכניסה לקריה חבטו נמרצות בדוד בן-שטרית, שרק רצה להגיע לפגישה שלו עם דוברת צה"ל. משרד הביטחון: ביצוע משימות האבטחה מחייבת חשיבה מהירה ותגובה בהתאם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הדוטוקומנטריסט המזרחי דוד בן-שטרית, שניסה אתמול להיכנס לקריה בת"א, הוכה נמרצות על ידי המאבטחים של משרד הביטחון, שסברו בטעות כי מדובר במחבל בעל כוונות עוינות. בן-שטרית היה בדרכו להיפגש עם דוברת צה"ל, תא"ל רות ירון, ונתבקש להציג בכניסה תעודת זהות. "המאבטח ביקש ממני תעודה, ולקח לי זמן למצוא אותה", סיפר ל"מעריב". "פתאום התנפלו עליי ארבעה מאבטחים והתחילו לבעוט בי ולהרביץ לי עם אקדח. אמרתי להם שאני יהודי ושהגעתי לדוברת צה"ל, אבל הם לא הקשיבו לי, והמשיכו להכות אותי".

במתרחש צפה מלשכתו העוזר של תא"ל ירון, שמיהר לרדת למקום ולהיחלץ לעזרתו של הבמאי. למרות זאת, הוא לא הספיק למנוע מהמאבטחים החסונים לשבור את ירכו של בן-שטרית.

משרד הביטחון מסר את התגובה הבאה: "מאבטח של משרד הביטחון זיהה אדם הנראה חשוד. המאבטח פנה אליו בבקשה להזדהות, ומשלא זכה לשיתוף פעולה, נאלץ להפעיל כוח. רמת הדריכות נגד פיגועים נמצאת בשיאה, וביצוע משימות האבטחה מחייבת חשיבה מהירה ותגובה בהתאם".

בן-שטרית עלה זה לא מכבר לכותרות בזכות סרטו עטור השבחים "רוח קדים - כרוניקה מרוקאית", שבעקבותיו אף התעוררו עימותים חזיתיים בינו לבין מנהל סינמטק ת"א, אלון גרבוז.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by