בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מהתוספתן! כן! 
 
 
מוריס שריר

מוריס שריר עצבני אש על סדנת הזימרה עם ריקי גל ועל ההתחנחנויות הנצלניות של צביקה הדר, והוא קורא לפעולה ישירה של חרם SMSים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא האמנתי למה שאני רואה בטלוויזיה שלי בשישי בערב. ריקי גל עמדה קרוב לבחורה צעירה ואלמונית ולימדה אותה איך לבטא מילים בעברית. אחרי זה היא עבדה איתה על תרגילי נשימה, וראיתי איך היא מוציאה קולות מהגרון ולא מהסרעפת. ישבתי יחסית קרוב לטלוויזיה. כשנתתי מבט אחורה ראיתי את משפחתי, כעשרה אנשים בגילאים 4 עד 68 שבוהים במסך ולא נושמים.

אפילו לא היתה לי הזדמנות להקניט את המשפחה, כי אני עצמי הזזתי את השפתיים יחד עם האלמונית בזמן התרגילים שעל המסך. תרגילי ההגייה האלה הביאו לי את הקוקייה ושרפו לי כמה פיוזים, למרות שהמוח שלי הוא ממזמן תלת-פאזי. זו היתה יוהרה מצד האנשים האלה שמגישים לנו את המוצרים שלהם בשישי בערב בערוץ 2. היוצרים של "כוכב נולד" (טמירה ירדני, יואב צפיר ומשתפי הפעולה שלהם(, בטוחים שהתוכנית הזאת היא מפלצת כל כך גדולה עד שיספיק לנו אם יקרינו לנו שומה בבית-שחיה של המפלצת, וזה מה שסדנת הזימרה הזאת היתה: שומה בבית-השחי. הם יודעים שהצופים יאכלו הכל, אז במקום לחתוך את החלק המובחר ביותר הם מגישים מגש עמוס בחלקים הטובים, בשומן, בעצמות, בפסולת ובהפרשות.

לא רק שיש להם את החוצפה להגיש לנו את הפסולת הזאת, הם גם לא יכולים ללכת להשתין בלי לקבל אישור SMS מהצופים. לא שאלו אף אחד כמה זמן תיארך העונה ומה יהיה המתכונת שלה, גם לא התייעצו עם הצופים לגבי הבחירה בצביקה הדר למנחה וגודל המשכורת שלו; אבל פתאום הם מתלבטים בין ציון דהן לחגית נדרי ונורא חשוב להם לשתף אותנו בהתלבטות.

אני לא מבין. בשביל מה אתם עובדים בטלוויזיה אם לא לקבל את ההחלטות האלה בעצמכם? אין לכם מלהקת? אין לכם צוות של חמש עשרה ריקיגלים, צדי צרפתיים וירמי קפלן בשביל לקבל את ההחלטה הזאת? למה דחוף לכם לעצור את העונה בכל שבוע ולתת לצופים להציל כמה מהמועפים? ולמה בכלל העפתם אותם מלכתחילה? מילא להתקרקס על זה בין האודישנים לתוכנית, איכשהו סביר, אבל דחיפת הסדנה המסריחה הזאת עם ריקי גל היא ממש לא לעניין. זה מסריח כמו תרגיל פוליטי של משה שחל. והם עושים את זה רק בגלל שהם יכולים להרשות לעצמם. בגלל שכל מיני טמבלים שולחים SMSים.

ואני לא מבין איך הוא לא מתבייש. אני לא אומר את זה כדרך ביטוי אלא באמת ובתמים. לא מצליח להבין איך צביקה הדר לא מתבייש להעמיס כל שבוע על הבמה את משמניו ולספר לצופים כמה נחמד שהוא נותן לנו הזדמנות להציל מישהו. ותמיד הוא מזדהה עם אלה שלא הצליחו לעבור, תמיד הוא מעביר את הרושם שזה לא תלוי בו; שזו המערכת מעליו, שהרי גם הוא ילד מבאר-שבע שלא שוכח את עברו ואוהב לתקשר עם אחרון עובדי הבמה.

בולשיט. מדובר במיליונר זחוח ונהנתן שמנצח על ה"כוכב נולד" הנצלני הזה, אבל משחק אותה כאילו הוא יותר קרוב לחנה גוריות ולנטלי מרציאניות ולא ממש מהווה חלק מזה. השבוע התחנן שנשלח SMS ונציל את מי שאנחנו אוהבים. מעולם לא הייתי קרוב יותר להכניס בעיטה בפניו הדשנות והשמנות. נראה לי שהבעיטה הכי חזקה בפנים שלו תהיה כשאף אחד לא ישלח SMS. אגב, אני ממליץ לכם בחום להיפטר מההרגל המגונה הזה. רק הומואים וחנונים שולחים SMS - זה הדיבור בתעשייה. תעשו עם זה מה שאתם רוצים.

האינטרס היחיד שלי בהצבעה המטומטמת הזאת היה שחגית נדרי תעבור. והיה ברור שזה יקרה, שכן היא כוסית. שימו לב, אגב, שבניגוד לעונה שעברה, העונה הנוכחית היא כמעט על טהרת הכוסיות. גם אם לא כולן שוות בוק, צריך לזכור שהמקדם המיני היה מאוד חלש בשנה שעברה, ושהשנה הוא מדבר חזק. השלישייה המובילה שלי מורכבת מחגית נדרי, ציפי משהיד וסשה. הן ללא ספק השוות ביותר העונה, בהתחשב בעובדה שמיכל רשף היא כמו אחות למערכת מיקסר וכל התייחסות מונחית ליבידו כלפיה תהיה כגילוי עריות.

ולא שאני חושב שזה בסדר. זאת אומרת, אני האחרון שאגיד לבחורה יפה לרדת מעל מסך הטלוויזיה שלי. אני לא לסבית אקטיביסטית ואני מודע לזה שהסיבה היחידה לנשים יפות להופיע בטלוויזיה זה בשביל שאחר כך יראו את הכוס שלהן בסרט של דובר קוסאשווילי. ובכל זאת, קצת מסריח לי שהקצו מקום לשתי פריקס בלי אף אסתי שייבין ולירז רחמין. אבל אני לא מתלונן, אם כבר הורגים אותי כל שישי בערב אז לפחות ברכות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by