בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תומרקין נשלח לחו"ל ונשדד בארץ 
 
 
מערכת מיקסר

דורשי טובתו של האמן הציעו לו לעשות את החג בחו"ל ולהמנע מפורבוקציות לחג והוא נענה. באותה העת, בארץ, רוקנו שודדים את הכספת שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר שנענה להפצרות חבריו ועזב את הארץ לפני יום העצמאות, במטרה להמנע מפליטות פה פרובוקטיביות בגיליונות החג, גילה יגאל תומרקין שבעת שהותו בסיציליה נפרצה דירתו, ורכוש בסך 50 אלף דולר נגנב ממנה - כך מדווח "ידיעות אחרונות".

הגנבים פרצו לדירתו של האמן, חתן פרס ישראל, כבר בשבוע שעבר. על פי גרסה אחת הגיעו השוטרים למקום וכשלא מצאו סימני פריצה עזבו. על פי גרסה אחרת לא הגיעו השוטרים כלל, על אף בקשות השכנים. השודדים פירקו את הכספת בביתו של תומרקין וגנבו משום כסף מזומן ושעון רולקס יקר.

"הגנבים לא נגעו בתמונות ובחפצים אחרים בבית", מספר תומרקין, "הם עשו עבודה מקצועית ופרצו ישר לכספת. הם לקחו משם כ-50 אלף דולר וגם את הרולקס שלי. הכסף היה כתוצאה מעסקה שעשיתי לפני כן. מכרתי פסלון ושמתי את הכסף בכספת, ואת שעון הרולקס לא לקחתי משום שנסעתי לסיציליה ופחדתי שבפלרמו ישדדו אותי ויחתכו לי את היד".

"השכן מלמעלה שמע רעש, צילצל למשטרה ודיווח שתומרקין מרעיש לו. המשטרה לא הועילה לבוא, והגנבים עבדו בנחת במשך שעתיים וחצי", מוסיף תומרקין, "אני מציע לגנבים שיתעסקו עם אנשים בסביון ולא איתי. לי אין מה לתת להם. ולמשטרה אני אומר שבמקום שיעשו רפורטים בכביש - שיבואו לקריאות כשקוראים להם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by