בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות העצמאות - גונן אמר שיש מצב אח"כ 
 
 אפטר עצמאות 2003 באומן 17. (צילום: שמיה. מתוך אתר האומן 17)   
 
דנה לפיד

החג בחפירות: אפטרים ב-TLV ובאומן 17, רוקעצמאות בראשון וחיפה, טכנו+דראם אנד בייס בסופהביט ועוד מלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כנראה שמישהו שם למעלה בכל זאת מחבב אותנו, והחליט לכוון את הברומטר לתנאי חפירה אידיאליים. עם ביטולו של ה"טובורג אלקטרו ספלאש" שאמור היה להתקיים בפארק המים בשפיים ולהתהדר בליין-אפ נוצץ למדי, אפשר בהחלט להגיד שהבכורה שייכת לאפטר של ה-TLV, שקצת גונב השנה את ההצגה לאומן 17. "הייניקן סאנדאנס", שישתלט על מתחם הדולפינריום החל משלישי ב-10 בבוקר, יתחלק לאיזור האוס, בו ינגנו רזידנטי ה-TLV רועי בריזמן ושלומי זידן וסופרסטאר הפרוגרסיב הבריטי, ניק וורן; ולמתחם טראנס, בו ישתלטו על גלגלי המתכת S.U.N Project הגרמנים, אליאן פרוג'קט, סדריק טאלאמאסקה וחלק נכבד מהגווארדיה שאמורה היתה לאייש את ה"טובורג אלקטרו ספלאש", ביניהם טסיושי סוזוקי, יוהאן ביילי ואסטריקס.

וזה לא נגמר כאן: ה-TLV פורש כנפים ומשתף פעולה עם הוורטיגו ברמת דוד, אליו יקפצו רועי בריזמן וניק וורן וינגנו לצד הרזידנט טל פנחסי. בחצר המועדון ינגנו ססטו סנטו ולואיקי מ-Total Eclipse. מי שימצא את עצמו ב-TLV עצמו, יתקל בערן ברנע וסהר זנגילביץ' ברחבה המרכזית, באמיר פרי וסמואל במוזיקה שחורה במינימי ובשגיא אינפלוס באייטיז בחצר. התשובה של האומן, שאפטרו שב אל מקומו הטבעי אשר בירושלים, היא בשני שחקני חיזוק צרפתיים שראויים ללא פחות קרדיט - ג'ק דה מרסיי ומרטין סולווג - שינגנו לצד הנייטיבז אסי קוז'אק, סהר זנגילביץ' ועופר ניסים.

המגה-הפקה השנייה של הערב תתרחש ככל הנראה בפארק הירקון, אליו נודד הדום אחרי הסימפוני אוף לאב של השנה שעברה. השנה הם מפרגנים לנו את שנאוצר הפרוגרסיב ההולנדי, ארמין ואן ביורן, שיושב חזק בדירוג העולמי של DJ Mag ומדלג בין מדינות בקצב שאתם מחליפים גרביים (ואולי אף יותר). ביורן עומד לתת סט של 5 שעות (בלי הפסקות פיפי?) וינגן ככל הנראה קטעים מאלבום הבכורה שלו מהשנה שעברה, "76", כמו גם חומרים מהלייבל Armada ומהאוסף "State of Trance" שהוציא זה לא מכבר. חוץ מביורן, יהיו גם רזידנט המיילווקס, ויק, ורזידנט הנקסט, הלפרין. עוד מובטחים: פירוטכניקה ומופע צניחה חופשית לצלילי קאבר של ויק ל"תקווה" (!).

בגזרת הגיל הרך יתבצע, כמדי שנה, הרוקעצמאות – שהפעם יתרחש בשני מוקדים במקביל: אמפי ראשון לציון וחוף דדו בחיפה. העסק יונחה ע"י עופרשכטר ויכלול את כל החשודים המיידים: סאבלימינל והצל, מוניקה סקס, הדורבנים, היהודים, אביב גפן, הדג נחש, הבליינים, שייגעצ ובוטן מתוק בקרקס. בקומפלקס מרכז הירידים בב"ש יענו עם "רוקדאנס", אירוע רב-תחומי שיקבץ, בין היתר, את היהודים, כנסיית השכל, עברי לידר, מוש בן-ארי, אסטרל פרוג'קשן, סוזוקי ועוד. בפורום בב"ש, אגב, יגיחו סדריק טאלאמאסקה ואסטריקס. במתחם הדום-ווקס יתנהל רייב קטקטים של רדיו Esc99, עם ארז מאינפקטד ואוסי וויק מהמיילווקס.

באלטרנטיב יתחרו ראש בראש אנשי הירח והליין האלטרנטיבי עם התפריט הסטנדרטי של פאנק-מטאל, גראנג', ניו-בריד וישראלי. בירח ינגנו בין היתר שחר שפירא, אורי מלכה וגיא לאוב, ויהיו הופעות אנפלאגד של Crossfire ו-Guidance. במימד החמישי, משכנו החדש של הליין, שאף מבטיח שתייה חופשית לאורך כל הערב, ינגנו אורן טופט, שלומי קאופמן וטל אביב. אל הסיטי הול בחיפה ישוב הרזידנט בדימוס, עידן אזולאי, לסט סולו של אלטרנטיב וניו-וייב ברחבה המרכזית, ואילו ברחבה הקטנה ינגן די.ג'יי פסיכו EBM וסינתפופ. בקוסמונאוט, אגב, ייפתח בשלישי ליין רוקנרולי דו-שבועי באווירת גראנג' עם ברק גביזון ועמית, שיארחו לכבוד ההשקה את אליוט (הלהקה – לא את שרון בן עזר, שתופיע בצופה ועל כך מיד).

Trash, הליין הקווירי ה"מולטיסקסואלי" החודשי של הצופה, יחוזק ע"י פוליאנה פרנק, ובין לבין יהיה אייטיז קיטש, אלקטרו(קלאש), ואסיד בחסות שלישית ארגמן-זמרוני-ביברינג. בסופהביט צפוי להיות שמח מתמיד, עת ישובו אל גבולותינו יפתח ורעי ממחתרת הטקנו הציונית M1, שנטשו לפני חודשים ספורים לטובת ברלין ורזידנסי בטרזור והשאירו רבים דאבי רגליים ושבורי לב. בחלל המועדון, ילכו M1 ראש בראש מול שלישיית דארק דיסקו (אורי ליכטיק, אבנר מלכה וירון סובל), סוג של מיתולוגיה בפני עצמה, ועל הגג תתייצב חבורת הד'נ'ב אינפיוז בהרכב מלא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by