בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דורון צברי עוכב לחקירה 
 
 מפוצצים את מסיבת העיתונאים   
 
ניר נון נוה

נציגי היוצרים והמפיקים פוצצו את מסיבת העיתונאים של רשות השידור. דורון צברי עוכב לחקירה והגיש תלונה נגד מוטי עדן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מסיבת העיתונאים של רשות השידור, שתוכננה להיום (רביעי) בבוקר, בבית סוקולוב בת"א, נועדה כדי למסור את המידע הרגיל על איחוד ערוץ 33 והמזה"ת, על איחוד ערוצי הרדיו, על האירוויזיון, על שידורי האולמפיאדה הקרבים, על תוכנית ההתייעלות, וכו'.

לקראת השעה 10 בבוקר, עת אמורה היתה להתחיל מסיבת העיתונאים, התפרצו למקום עשרות יוצרים, תסריטאים ומפיקים, רובם לבושים בתחפושות קרנפים, והביאו לפיצוץ האירוע. "הגענו כ-60 יוצרים" אומר דרור ניסן, דובר היוצרים והמפיקים, "ולפני שהם התחילו את האירוע נכנסנו פנימה עם תופים ומחולות, לבושים כקרנפים ועם שלטים בנוסח 'ערוץ 1 - תרבות 0', 'אין לנו זוארץ אחרת', 'רשעות השידור מציגה: הקרנפים מרוממה', ועוד הברקות קופירייטריות. המטרה שלנו היתה ברורה - למחות על היעדר התרבות ברשות השידור וההתנהלות שפוגעת בכל משלמי האגרה - כולנו".

במהלך האירוע התנהלו חילופי דברים קשים בין נציגי היוצרים לאנשי הרשות. לבסוף הגיעה המשטרה ומסיבת העיתונאים הועתקה לבניין רשות השידור בת"א. "מבחינתנו מדובר באירוע מאוד מוצלח", אומר ניסן. "אנחנו את המחאה שלנו העברנו וכל צמרת רשות השידור ברחה למבצר שלהם". דורון צברי, העומד בראש איגוד המפיקים והיוצרים, עוכב לחקירה. מתחנת המשטרה אמר צברי למיקסר כי הגיש תלונה נגד מנהל ערוץ 1, מוטי עדן. "הוא תקף ודחף צלם שלנו ואיים עליו", מסר צברי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by