בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טייק דאת מתאחדים 
 
 
מערכת מיקסר

אחרי שש שנים חוזרת להקת הבנים האגדית להופעה חד פעמית באווירת הקליק. המילכוד: רובי וויליאמס לא בעניין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
להקת הבנים המג'וייפת טייק דאת עומדת לבצע אקט איחוד הכרחי לקראת סוף השנה הקלנדרית. הקאצ': רובי וויליאמס לא יהיה, ככל הנראה, חלק מעסקת החבילה. ארבעת ההומו-לאטנטים האחרים - גארי בארלו, מארק אואן, ג'ייסון אורנג' והווארד דונלד - יאחדו כוחות לראשונה מזה שש שנים לטובת הופעה חיה אחת ויחידה וסדרה של גיחות טלוויזיוניות. כך מדווח היום ה"סאן" האנגלי.

על פי העיתון, הארבעה מאחדים כוחות לצורך העניין עם המנג'ר האגדי שלהם, נייג' מרטין סמית, שכבר התחיל לרחרח ברשתות הטלוויזיה השונות כדי לבדוק את הנכונות למהלך בשטח. בינתיים הוא התפנה לאשר כי יש דברים בגו: "פנו אל הלהקה מחברת התקליטים שלהם, BMG, בהצעה לשחרר די.וי.די עם קטעי הופעות ישנות. האיחוד הקצר הוא חלק מעסקת החבילה, שתכלול גם הדפסה מחודשת של כל הקטלוג של הלהקה".

הארבעה עומדים כרגע בסירובם להפוך את האיחוד הזה למשתלם יותר עבורם, ומתעקשים שלא לצאת לסיבוב הופעות ארוך תמורת סכום של מיליון ליש"ט לאחד. לטענתם, הם לא רוצים שזה יפגע בשם הטוב שנותר ללהקה. רובי וויליאמס, בכל מקרה, לא מתכוון לקחת שום חלק בעניין הזה. לכתבת העיתון שניסתה לברר איתו האם בכל זאת יש סיכוי שיצטרף לבסוף לאיחוד אמר בזעף: "יש סיכוי גדול יותר שהגיהנום יקפא".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by