בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המועמדים בטקס פרסי הטלוויזיה 
 
 
מערכת מיקסר

כל המי ומי בתעשייה הישראלית יתחרו ב-16 קטגוריות. "מ.ק 22" ו"פרוייקט Y" הן מועמדות הבית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ב-2 ביוני יתקיים טקס פרסי הטלוויזיה הישראלי (לא להתבלבל עם "מסך הזהב" המעניין יותר), שישודר גם הוא בערוץ 2. האקדמיה הישראלית לטלוויזיה וקולנוע פרסמה אתמול את רשימת המועמדים בקטגוריות השונות, 16 במספר. בין הבחירות המשמחות אפשר למנות את "פרוייקט Y", שמועמדת בקטגוריית תוכנית הבידור הטובה ביותר יחד עם "אחורי החדשות", "ארץ נהדרת", "דאבל דייט", "כוכב נולד" ו"ערב אדיר"; בקטגוריית הסדרה הקומית הטובה ביותר מועמדת "מ.ק 22", לצד "אחד העם 1", "אסתי המכוערת", "ג'וני", ו"צימרים", שעצם המצאותה ברשימה מעידה משהו על מצב העשייה הקומית בארץ.

בקטגוריית סדרת הדרמה הטובה ביותר מועמדות "אהבה בשלכת", "אהבה מעבר לפינה", העונה השלישית של "הבורגנים", "מעורב ירושלמי" ו"פרנקו וספקטור". המועמדות לתואר סדרת התעודה הטובה ביותר הן "במדינת היהודים", "האחים יונה", "החבילה", "עידן הגנרלים" ו"שקט מצלמים".

אודטה וגיא פינס יתחרו ביניהם על תואר תוכנית המגזין, לצד "דרך האוכל", "שום פלפל ושמן זית" ו"תוצרת הארץ". בקטגוריית תוכנית האקטואליה יתמודדו "דין וחשבון" של רינו צרור, "זה הזמן" של עמנואל רוזן, "חדשות 10", "לונדון את קירשנבאום" ו"עובדה עם אילנה דיין". קטגוריית תוכניות האירוח כוללת את "חוצה ישראל", "יאיר לפיד", "יצפאן", "פגישה לילית עם קובי מידן" ו"שישי בגאון".

בקטגוריית השחקן בסדרת דרמה יתמודדו זה מול זה יהודה ברקן ("אהבה בשלכת"), יהודה לוי ("אהבה מעבר לפינה"), דב נבון ("הבורגנים"), שמיל בן-ארי ("מעורב ירושלמי") ומשה איבגי ("פרנקו וספקטור"). בקטגוריה המקבילה אצל השחקניות יתחרו ליא קניג ("אהבה בשלכת"), דפנה רכטר ("אהבה מעבר לפינה"), קרן מור ("הבורגנים"), שרה פון שוורצה ("מעורב ירושלמי") ורונית אלקבץ ("פרנקו וספקטור").

בנוסף לפרסים ב-16 הקטגוריות יוענק גם פרס על מפעל חיים בתחום הטלוויזיה למפיק חיים מלובן. קשה לחכות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by