בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות הוויקנד 
 
 
דנה לפיד

קצת באווירה מדולדלת של אחרי מסיבות החג, אבל יש על מה להמליץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי

אמנם אפשר היה לצפות לנפילת מתח בוויקנד שאחרי החג, שהותיר את רובנו עם כיסים דבוקים לפולקעס, קצף באוזניים ואיברים פנימיים בדעיכה, אבל לאנטי-קליימקס שכזה לא ציפינו. ובכל מקרה, חייבים למצוא משהו לעשות בין הפיינל פור לחגיגות האליפות של מכבי (חיפה, כמובן), ולהלן האופציות.

אז חשבנו שטרנד נוסטלגיית האטארי פס מן העולם לנצח (כבר שנה לפחות שלא נקראנו לחגוג עם מיס פאקמן), אבל הנה, הסופהביט מוכיח שלקונסולה הנצחית יש עדיין מקום בלבם של כמה אנשים. חוץ מעמדות משחק שיפוזרו במועדון, ינכחו גם חשודי האלקטרו המיידים, תמי ביברינג וצח זמרוני, מו-אן ממסיבות sex und violence של הקוסמונאוט ואריק שוורץ, הקרח עם הגואטי שנמצא בד"כ מאחורי הדלפק באוזן. אסטרואידים לורידים!

אחרי שרקד על שתי חתונות וטייל בין הפאצ'ה לורטיגו ביומעצמאות, חלוץ הגלובאל אנדרגראונד ניק וורן נותן הזדמנות אחרונה בהחלט למי שפספס אותו, וינגן הערב לצד רועי בריזמן בTLV. הווקס, שנפרד ממערכת הסאונד הקודמת שהותירה את אוזנינו דואבות ומצלצלות במשך שבועיים אחרי חואן אטקינס, אומר ביי-ביי גם לרזידנט הכה מוצלח, טובי, שמפנה את העמדה ל-H. אל האומן הירושלמי, שיהיה ללא ספק המוקד בשבוע הבא, עת ינתח בו פרנקי נאקלס הי"ד, יעלו רזידנטי הפטיש בדימוס, רביד יהושוע ואילייה, ואילו באומן החיפאי יארחו את אייל ינקוביץ' (בשבוע הבא: ווירד אל ינקוביץ'), בעליו של הלייבל hom.mega. בדי&די בקיבוץ רבדים ייתן האמ.סי הברוקלינאי-אמריקאי סניקרס בפריסטייל, ובזמיר יחפרו דוט וספייסקאט.


שישי

אחרי ההאוס העומואי השמח של טיירי קופר בשבוע שעבר, חוזרים בצופה לאווירת טקנו קשיחה עם ייבוא גרמני. קורה שניידר, בעלת הלייבל mental industries וסחבקית של אווה קאזאל (שכבר הפגיזה פה בכמה מסגרות), תיתן בברייקים מלוכלכים וג'אנגל, לצד אדבוקט הברייקביט אלעד רון (טי-ברייק) והמפציץ החמקן פייס (אינפיוז).

ליין הניאו-פיוצ'ר חוזר לסיבוב נוסף על מקדש האלקטרו והשחיתות המינית בקוסמונאוט. תמי בן תור, שהעלתה עד כה כמעט כל שבוע את מופע האלקטרו יידיש שלה, תציג מופע חדש של עיבודי אלקטרו לשירי א"י, הדוויג והשארית היהודית יעשו קאוורים לשירים מהסרט שמאיים לגזול לרוקי את הבכורה כפייבוריט של המגזר, ויהיו הופעות דראג ומיצגי וידאו של שושי אבולעפיה וג'נדר פאקט (בהתאמה), וסטים של שוקוLUV והדיירים אליוט ומישל לה-היסטריק.

מאחורי הסיבוב, בג'ה פאן, תופיע מקהלת גבעול שמורכבת ממאיה דוניץ וגרורות מאזורי בום-פם, ואחריהם יתקלטו רדיוטריפ (תמיד תענוג). בסופהביט יתקיים הערב השני בליין הדאנסהול mo pressure mo vibe עם אלארם, בועז, תת מודאב ו-Rude boy.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by