בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"ג'נין ג'נין" יוקרן בבי"ס יסודי 
 
 
מערכת מיקסר

לימור לבנת נכנסה לסרטים מהיוזמה של המועצה המקומית זמר להקרין את הפיצ'ר האסור במתחם החינוכי. ביישוב הערבי מבטיחים: אם תבנו לנו אודיטוריום, נקרין את זה שם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנון-אייטם הקולנועי הכי גדול של העשור האחרון, "ג'נין ג'נין", עומד לקבל זריקת פלפל מחודשת לתחת, כשיוקרן מחר ברחבת בית-הספר היסודי של היישוב הערבי זמר. בסרט האסור יצפו תלמידים ותושבים בגירים כאחד, כמו גם חברי כנסת מן המגזר שהוזמנו להקרנה חגיגית בנוכחותו של הבמאי, מוחמד בכרי.

על פי "מעריב", הפרשיה הזאת מכניסה לסרטים את משרד החינוך של לימור לבנת, שהנחתה את כל הדרגים שסרים למרותה לפעול לביטול רוע הגזירה. בימים האחרונים מתנהלת בנושא התכתבות נמרצת בין המחלקה המשפטית של המשרד ופרקליטות המדינה, לבין הנהלת ביה"ס, כדי לטרפד את היוזמה הפדגוגית.

מנכ"ל משרד החינוך, רונית תירוש, הבטיחה כי תעשה כל שביכולתה כדי שבתי-הספר יפנימו את העובדה שהחוק חל גם עליהם. ''מי שעובר על החוק לא יכול להיות מחנך או מורה בישראל, אין כאן אפשרות להיות גמישים''. במועצה המקומית זמר מבטיחים כי בית הספר וצוות המורים לא מעורב ביוזמה, ומזמינים את כל הציבור להקרנה. "המקום הזה נבחר רק מפני שאין לנו מקום אחר, אם יבנו לנו אודיטוריום אנחנו נקרין את זה שם", אמר יו"ר המועצה, פתחי דקה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by