בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הלסביות הישראליות נכנסות בשוורצנגר 
 
 
מערכת מיקסר

יום אחרי שנחת בארץ, יניח המתנגד מספר אחד לנישואים חד מיניים את אבן הפינה למוזיאון הסובלנות בירושלים. הקהילה המקומית מתכוננת לפעולת-נגד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארנולד שוורצנגר הגיע אתמול (שבת) ארצה ונחת הישר לזרועותיו של שר התמ"ת, אהוד אולמרט, לדרינק חפוז ושיחה. את המפגש, שעוטר באנשי עסקים מקומיים, קינח שוורצנגר באמירה כי הוא נבחר לתפקידו כמושל "כדי ליצור אקשן. הבוחרים בקליפורניה לא רצו את מה שהיה בעבר, וזה מה שאני עושה. אמרתי בעבר ואני אומר שוב שקליפורניה פתוחה לעסקים ואני מזמין את קהילת העסקים המקומית לעשות איתנו עסקים". היום יפגש שוורצנגר גם עם אריאל שרון.

המושל הנוצץ סיפר שביקר בישראל פעמים רבות, כשופט בתחרות יופי ובחיפוש אחר לוקיישן לצילומי אחד מסרטיו. לנו זכורים גם אי אלו קידומי מכירות לפלנט הוליווד אשר בטיילת תל-אביב. ביקור זה בישראל מהווה את יציאתו הראשונה של שוורצנגר מתחומי ארצות הברית במסגרת מינויו החדש.

שוורצנגר, מתנגד נודע לנישואים חד מיניים, מגיע ארצה דווקא כדי להניח את אבן הפינה למוזיאון הסובלנות בירושלים. "כביסה שחורה" - ארגון לסביות, הומואים, טרנסג'נדרים ואחרות נגד הכיבוש ולמען צדק חברתי - כבר הודיע כי הוא מתכנן ללמד את השוורצע פרק אחד או שניים בהלכות סובלנות ואהבה. "אנחנו חושבות שאהבה בין בנות, בנים ומה שביניהם היא נהדרת. אנחנו רוצות שטרנסיות פלסטיניות, לסביות מזרחיות והומואים אמריקאיות ייעשו מה שבא להן בלי שבריונים יאיימו עליהן ועל אהבתן". נכתב בהזמנה לפעולה ישירה שתתקיים ממש מחוץ לטקס הנחת אבן הפינה.

"שוורצנגר מסתייג מאהבה לסבו-הומית, אבל זה לא מפריע לו להיות אורח הכבוד בטקס הנחת אבן הפינה של 'מוזיאון הסובלנות' (!) החדש בירושלים, בירתנו הנצחית והסובלנית". מוסבר בהזמנה. "בטקס ישתתפו אושיות סובלנות נוספות: משה קצב, אהוד אולמרט, אורי לופוליאנסקי, שאול מופז, צחי הנגבי ואחרות".

המחאה השמחה תתקיים בשעה 13:30 בכיכר ציון בירושלים. בואו בבגדי חתן/שמלת כלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by