בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סטודנט: גרי בילו הטריד אותי מינית 
 
 מתוך ``קברט`` של בית צבי   
 
מערכת מיקסר

לאחר שש שנים - תלונה נוספת נגד מנהל בית הספר למשחק "בית צבי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שש שנים לאחר סגירת החקירה מחוסר ראיות בנושא הטרדה מינית נגד מנהל בית הספר למשחק "בית צבי", מאשים סטודנט נוסף כי הוטרד על ידי גרי בילו. התלמיד לשעבר סיפר ל"מעריב" כי הסיפור החל כשהיה בשנה א', עת פנו אליו מצוות התוכנית של רפי גינת, ואמרו שהם מחפשים שחקן שיחשוף מטריד מינית.

"אחרי ששודרה הכתבה כולם דיברו על זה", אמר. "אחר כך, במשך כל השנה הראשונה שלי בבית-צבי, גרי היה בא אליי ואומר לי 'אני רוצה לחבק אותך, אבל אני מפחד שיש לך מצלמות נסתרות', או 'אני רוצה לגעת לך בתחת, אבל אני מפחד שתפליל אותי'. על פי גירסת התלמיד, כשבוע לפני תחילת שנה ב' הוא ביקש מבילו תפקידים יותר משמעותיים. על כך ענה לו המנהל: "תעשה לי מסאז' ואני אדאג לך".

''עשיתי לו מסאז' בכתפיים ובשכמות, ואז הוא תפס לי את היד בחוזקה ועשה לי סימן בתוך כף היד שמצביע שהוא מעוניין בקטע מיני והתחיל ללטף לי את היד. משכתי את היד לאחור והפסקתי את המסאז'. במשך שלושה שבועות הוא הציע לי שאלווה אותו אליו הביתה, שאעלה אליו לקפה וכל מיני הצעות דומות, אבל אני סירבתי בעדינות''.

לאחר הסירוב, שילם הסטודנט את המחיר. לדבריו, היחס של בילו אליו התהפך לחלוטין. "הוא לקח ממני תפקידים, השפיל אותי, התעלם ממני ועשה הכל כדי לגרום לי לקום וללכת. ''שלושה ימים לפני תחילת השליש השלישי התקשרו אליי והזמינו אותי לשיחה עם גרי בילו וצוות המורים. בשיחה הוא אמר לי שהצוות החליט פה אחד שאני לא מתאים לבית הספר. אחרי שהבנתי שזה אבוד, אמרתי לו שאני יודע שהוא מעיף אותי לא בגלל שאני לא שייך אלא בגלל משהו אחר ואז אמרתי לו בסוף שאני אוציא הכל החוצה''.

בתגובה לתלונה שהוגשה למשטרה בעניין, מסר גרי בילו כי הוא אינו יודע במה מדובר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by