בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דוד ד'אור משלם על האירוויזיון מכיסו 
 
 
מערכת מיקסר

נציגי השליח הלאומי לאירוויזיון מלכלכים על רשות השידור וטוענים כי הד'אור נאלץ להוציא מכיסו עשרות אלפי דולרים למימון הקמפיין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השליח הלאומי לאירוויזיון, דוד ד'אור, נאלץ לשלם מכיסו הפרטי סכום של עשרות אלפי דולרים כדי לממן את השתתפותו בתחרות. כך טוענים גורמים במשלחת הישראלית לתחרות הנוצצת, שיצאה אתמול לתורכיה כדי להביא קצת נחת למדינה.

את הסערה הציתה היחצנית הנודעת עטרה ישראלי, המייצגת את הזמר בעל הקול המצחיק, שאמרה אתמול בראיון לגל"צ כי ד'אור שילם על ההפקה כולה - החל מהכוריאוגרפיה וכלה בשעות האולפן - וכי רשות השידור מסרבת להשתתף בעלויות. ישראלי התלוננה כי הקליפ שהכינו לו ברשות אינו עומד בסטנדרטים ראויים לשידור ב-36 מדינות בעולם.

על דבריה של ישראלי הגיבו ברשות באיפוק אופייני: "לטענות אין שחר והן לא נכונות. ועדת האירוויזיון בחרה בדוד ד'אור, שהוא זמר מדהים בעל אישיות כובשת, ואנו מאמינים שהוא יזכה בתחרות. למטה מכבודנו להתייחס לטענות טיפשיות ולא נכונות. למרות התנהלותה התמוהה של היחצ"נית, הרשות תמשיך במאמציה הכבירים לזכות באירוויזיון".

בד בבד הודיע משרד החוץ כי גם הוא יתגייס לטובת המטרה, והפיץ מכתב לנציגויות ישראל בעולם עם הנחיות להשפיע על הקהילות היהודיות והישראליות להצביע עבור המועמד העברי. באיגרת ששוגרה ממשרד החוץ מובהר כי נצחון ישראלי בתחרות יסייע להעלאת המורל הלאומי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by