בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ ברונפמן ינאם ביום המריחואנה 
 
 
מערכת מיקסר

הפרלמנטריסט המוביל יבצע דיסינג פומבי לרשות למלחמה בסמים בפיקניק השנתי של המסטולים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשבת הקרובה ייערך בגני יהושע בתל-אביב פיקניק המחאה המסורתי של הארגונים המריחואניסטיים בישראל, למען הלגליזציה של הגאנג'ה. אחד מאורחי הכבוד של הפעם אמור להיות, לראשונה בתולדות המפעל השנתי, ח"כ פעיל - איש מפלגת יחד-מרץ, רומן ברונפמן, המשמש גם כיו"ר הפורום הציבורי למיזעור נזקי הסמים.

"בתקופה האחרונה אני עוסק בתחום של הסמים", מספר הח"כ המעושן ל-Ynet. אני לומד את תהליך הלגליזציה של הסם, וגם מתעמת לא מעט עם הרשות למלחמה בסמים". לדבריו, מדיניות הרשות היא יותר מזיקה מאשר מועילה. בפיקניק מתכוון הח"כ לנאום בזכות מדיניות סמים שונה מזו של הרשות. "הבעיה בארץ היא שמכניסים את כל הסמים לסל אחד ומתייחסים למריחואנה כמו להרואין. הרשות חד משמעית נכשלה בתפקיד שלה. היא מבזבזת אנרגיה במקומות שלא צריך לבזבז אותו. הקמפיינים שלה גורמים יותר נזק מתועלת, ובעיקר כפי שאמרתי, היא לא הצליחה לשנות את האווירה הציבורית בארץ. הסטטיסטיקה מלמדת על כמות הולכת וגדלה של משתמשים, בסמים קלים וכבדים כאחד".

ברונפמן מבהיר כי הוא עצמו אינו יוזר פעיל, לא בתחום הגראס ואפילו לא הניקוטין, אבל שם לעצמו למטרה להוריד את הדמוניזציה והסטיגמות כלפי מי שכן משתמשים. "הייתי משנה את הגישה ההסברתית, ולא הייתי מכליל שימוש במריחואנה והרואין בסל אחד. זה מעורר אנטגוניזם וחוסר אמינות. כל ילד בן 15 יודע שזה לא אותו הדבר. העם הוא לא עד כדי כך מטומטם כדי להאמין לשקרים שלהם", סיכם הח"כ השמח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by