בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הצל נתן בוקס בווקס 
 
 
מערכת מיקסר

אנשי כנופיית תאקט, בראשות יואב אליאסי, עוררו מהומות במועדון הווקס התל אביבי כשפתחו בתגרה אופיינית עם להקת DKP, המורכבת מיוצאי יחידת הכושים בדימונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד לא התאחתה האדמומיות על הלחי של סגול 59, וכבר תקרית כאפה חדשה - עם ניחוח מפוברק עד יחצני - מזנקת מכיוונו של הצל, מבכירי שוליות הראפרים בישראל. הפעם, מדווח בחגיגיות אתר "לילה", הבוקס מגיע מכיוון בן טיפוחיו של אליאסי, הראפר אילן בבילון, כחלק מתגרה שהתפתחה ביום שני במועדון הווקס התל אביבי.

התקרית האלימה החלה ממסיבת היפ הופ שבה הושק לייבל R&B חדש בשם "ELM", כשלבמה עלו חברי ההרכב DKP - רובם בני דור שני ושלישי לכושים העבריים של דימונה. במהלך ההופעה של ההרכב זינק לפתע אילן בבילון, איש "תאקט", אל הבמה מלווה בכנופייתו, שם התפתחה תגרה המונית למדי בין שתי החבורות, שהופרדה רק על ידי אנשי האבטחה שבמקום. המצחיק הוא שתוך כמה דקות עברו הצדדים ליישב את ההדורים כמו שצריך, בדו-קרב פריסטייל. כל הסיפור גם צולם ע"י איזה מישהו אלמונימי, וקליפון הווידאו השמח שיצא מזה הונח באתר "לילה".

מייק או'ראלן, איש DKP, סיפר: "אמרנו תוך כדי ההופעה שאם חבורת T.A.C.T כל כך טובים כפי שהם אומרים בשירים, שיעלו על הבמה וכל אחד יראה את הכשרון האמיתי. הם לקחו את זה בדרך הלא נכונה ואילן בבילון קפץ על הבמה והתחיל לדחוף אותנו. הצל אכל מהראפר יקום פרייסטייל שהשאיר אותו מגומגם. אנחנו גם חלק מהמדינה הזאת ועושים את ההיפ הופ בצורה אורגינלית. סאבלימינל והצל סוגרים בפנינו דלתות ולא נותנים לנו להיכנס לתעשיית המוסיקה. הם פשוט מפחדים מהכשרון שלנו ומנסים לשים לנו מקלות בגלגלים".

הצל מצידו טוען כי האירוע לא גלש לפסים אלימים, לפחות לא בסטנדרטים שהוא מכיר. "היתה שם אי הבנה שנגררה לאלימות מילולית אבל לא יותר מזה, לא אגרופים ולא בטיח. הרבה אנשים שמעו שאפשר להתפרסם בקלות עקב כך שיקבלו ממני סטירה ומנסים לגרור אותי לכך בכוח. את הלקחים שלי למדתי. מי שרוצה לריב איתי זה רק על המיקרופון וזה בדיוק מה שהיה במועדון, הם חיפשו סיבה לריב, ניסו לגרום לרוחות להתלהם שם אז תפסתי מיקרופון ואמרתי את מה שהיה לי להגיד, זה הכל". לא נתקבלה תגובתו של יוגב ברזילי, כמו גם אישור או הפרכה של הטענה כי לא נכח באירוע.

ב"ווקס" מיהרו לקפוץ על העגלה היחצנית, והכריזו על קרב פריסטייל חוזר, שיישפט על ידי אושיות הסצינה, בשבוע הבא. מסביר דביר רוזן, מנהל הליין: "הקרב יתרחש בזירה שתבנה במיוחד עבור המאורע, כאשר שני הצדדים מתחייבים שללא קשר לתוצאת הקרב תהיה לחיצת ידיים לפני המצלמות. המסר הוא שהיפ-הופ איכותי (וקרבות היפ-הופ בפרט), אינו מצריך אלימות". פחחחח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by