בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מה יהיה עם עונת הסתיו? 
 
 
מערכת מיקסר

הפסקת מגעי המיזוג בין רשת וטלעד מעלה סימני שאלה לגבי ההפקות הקרובות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשבוע שעבר הודיעו זכייניות ערוץ 2 "רשת" ו"טלעד" על הפסקת מגעי האיחוד ביניהן, לאור המגבלות שהטיל עליהם הממונה על ההגבלים העסקיים, דרור שטרום. הממונה הודיע כי אם יתבצע האיחוד, לא יוכלו שתי הזכייניות לשדר יותר מארבעה ימים בשבוע - וזאת כדי למנוע מונופול. בכל מקרה, קבע שטרום, אסור לזכייניותלדון במיזוג לפני פרסום המכרז החדש לערוץ 2 בספטמבר.

הזכייניות הופתעו למדי מההחלטה והפסיקו את המגעים ביניהן, שהגיעו כבר לשלבים הסופיים. "מעריב" מדווח כי הזכייניות זעמו במיוחד על ההחלטה הנוגעת לימי השידור. המגעים יחודשו, אם בכלל, רק לקראת ספטמבר, בהתאם להחלטת הממונה.

הבעיה שנותרה היא לגבי ההפקות הקרובות. מפיקים, במאים ותסריטאים מתלוננים כי בעקבות הפסקת המגעים, נותר נותר מצב של אי וודאות. ההכנות לקראת עונת הקיץ הסתיימו כמעט, והעבודה על לוח שידורי הסתיו אמורה להתחיל בשבועות הקרובים. ההתפתחות החדשה עלולה לפגום בהפקות ופיילוטים עליהם דובר לעונה הקרובה.

בשתי הזכייניות ניסו אתמול להרגיע והבטיחו כי כל החוזים שנחתמו ימולאו עד תום. בקרב אנשי התעשייה מעלים סימני שאלה כיצד ניתן לחתום ולממש חוזים, כשכלל לא ידוע בכמה ימי שידור מדובר. עוזי פלד, מנכ"ל טלעד, אמר כי "בשלב זה אנחנו מתקדמים במלוא הקיטור למכרז, באופן עצמאי. אם תשתנה דעתו של הממונה, נבחן את הנושא מחדש ".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by