בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אוחובסקי 
 
 פחות שעטנז, יותר גבסו.   
 
מערכת מיקסר

גל אוחובסקי טוען שאם היו שולחים את גבסו במקום לנסות לרצות את ג'ו בראל, היינו דווקא עולים לגמר. ובאשר להצבעות פוליטיות, הוא מבין היטב למה שונאים את ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ציפיותך נענו?

"נאמר זאת כך, כפי שאמר צביקה פיק, שהוא אדם בעל יכולת הבנה גבוהה: האירוויזיון הפך לעניין של טוטו, כי כל השירים יחסית נורא טובים, באותו הסטנדרט, וזה הפך כמעט אקראי מה יעלה ומה לא. היה אפשר להציג רשימה כמעט הפוכה לתוצאות וגם זה היה הגיוני.

בישראל לא מבינים שתם עידן הנוסחאות. צריך שירים טובים, קליטים, כמו ב"כוכב נולד". צריך תרבות אינסטנט, לא ללכת על כל הקלישאות. שירו של ד'אור היה אחד מהשניים שלושה שירים שהיו הכי מיושנים בתחרות, למרות שהוא נתן הופעה טובה. זה ברור שהבחירה היא גם פוליטית. מדינת ישראל היא בשנים האחרונות מדינה מאוד שנואה, ובצדק, אם אפשר להעיר. אנשים לא רוצים להצביע לישראל וזה בסדר. אבל הוא יכול היה לעלות אם היה לו שיר יותר בסדר. אם היה עומד שם גבסו עם שירו הפופולארי "יום ועוד יומיים", הוא היה עולה.

בישראל, בשנים האחרונות, הבחירה הולכת לכיוונים מכוערים, לאומניים, כי זה קשור בערוץ 1 שהוא ערוץ לאומני מאוד וערוץ שמוטה פוליטית לטובת הימין. אל עבר סוג של פיקציה נציונאליסטית של אהבת הארץ וכל מיני הבלים מהסוג הזה. בחירים השירים הולכת לכיוונים שיתאמו לטעמו המכוער של יוסף בראל. כלומר, השיר מתאים למיכל זוארץ, לתוכנית הנוסטלגיה של יהורם גאון, לערוץ 1. אם זה היה מתארגן בערוץ 2 היה יותר סיכוי. השיר היה בכיוון יכנעאי, ינטעאי.

אם תיקחי את השיר ההולנדי, שהיה ברור שהוא ייעלה וברור שהוא גם יגיע לשלושת המקומות הראשונים, הוא הרי הכי קלאסיקת אירוויזיון מיושנת, אבל מבוצע בצורה קלילה, שמח על הבמה, וקחי את דוד ד'אור, הכי שעטנז ומאחוריו רז מאירמן עושה תנועות של קוקסינל לרצות את ההומואים.

דוד ד'אור הוא דווקא מיוחד, בדרכו המיוחדת, זה שהוא הגיע למקום ה-12 זה בכלל הישג שלא נברא".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by