בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אוקראינה זכתה באירוויזיון 
 
 
מערכת מיקסר

הזמרת רוסלנה וחבורת הזינות הלוחמות שלה גרפו את המקום הראשון בתחרות הטראש האירופית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אוקראינה היא הזוכה הגדולה באירוויזיון 2004. הזמרת רוסלנה וחבורת הזינות הלוחמות שלה גרפו 280 נקודות ולא מעט דוז-פואהים במהלך הערב הארוך באינסטנבול, והתיישבו במקום הראשון עם השיר "Wild Dance". זכייתה של האוקראינית תשלח בשנה הבאה את קרנבל הטראש האירופי לסיבוב בקייב המייבשת.

התחרות הרצינית ביותר של האוקראיניות (טוב נו, היו להם גם כמה בנים בלהקה) היתה מכיוון ליאור נרקיס מסרביה, שהביא אותה בקיפינג איט ריל עם השיר היחיד בתחרות שלא הושר באנגלית (או באנגלית לא ברורה), וגמר בסוף במקום השני. במקום השלישי התייצב הג'יגולו היווני החושפני ובמקום הרביעי המארחים הטורקים, שהבליחו עם להקת רוק של גוד-טיים-ג'ינג'י לא ברור. מעניין לציין ששלוש המדינות במקומות הראשונים עשו את כל הדרך מחצי הגמר שנערך ביום רביעי, ובו כשל דוד ד'אור.

ההצבעה השנה התאפיינה בהקצנה צפויה של מצב הרוח הבין גושי ובאווירה פוליטית ביותר. אפשר להניח כי אוקראינה, למרות שהעמידה שיר ראוי בהחלט, גם נהנתה קצת מהגדלת הייצוג המזרח אירופאי ברשימת המצביעים. הגידול במספר המדינות משתתפות, שעמד השנה על 36, הביא להתארכות קיצונית למדי של שלב ההצבעות, שהתווספה לאי נעימות הכללית שהשרתה ההפקה המועדת מטורקיה. כקונטרה להפגנת השלום בכיכר רבין בתל אביב, הוצגו במהלך השידור הטורקי תמונות של אלפי סאקרים של אירוויזיון שהתקבצו במיטב כיכרות אירופה למפגן של כוח אוחצ'אי וצפייה משותפת. להאמין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by