בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תזיזי ת'ישבן נענעי ת'תחת / גם אם את כושי בן חמישים ואחת 
 
 
מעיין וינטר

מעיין וינטר פורסת את תיאוריות הקשר: אנסטסיה היא בעצם גבר; יש סיבה לכך שהיא תמיד עם משקפיים; והיא גם משקרת בקשר לגיל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שתיים מהשאלות שכולם נורא נהנו לעסוק בהן כשהושקה העונה השנייה של כוכב נולד היו "נינט טייב - זכות או חובה?" ו"שי גבסו- משורר או מפגר?". לכבוד כל אלו הגורסים כי חברי כנופיית כ. נולד בסך הכול נהנים מגלי הערצה רגעיים, וכי בחלוף יום ועוד יומיים אף אחד כבר לא יזכור את ה-ג' בגבסו, ניגש לרגע להתעסק בחלוצת הזוכים בתחרויות מסוג זה.

אולי אתם לא יודעים, אבל גם אנסטסיה, שהוציאה עכשיו את הדיסק השלישי שלה, התחילה באודישן לתוכנית כישרונות. "Left Outside Alone", הסינגל הראשון מתוך האלבום השלישי שלה, נמצא כבר שבועיים בראש המצעדים האירופאים – וזאת גזירת קופונים נאה לכל הדעות וגם הזדמנות מצוינת להבין על מה ולמה.

אנסטסיה, חרף גילה המתקדם (31), לא היססה לגשת בשנת 99' לתוכנית "The Cut" של אם.טי.וי ולנסות שם את מזלה. הקונספט של התוכנית מאוד הזכיר את "כוכב" ונגזרותיה המשודרות היום בכל העולם, אך כנראה שבאותה תקופה כולם היו עסוקים בלהפריח שוב ושוב את המילה "מילניום" , ואף אחד לא העלה על דעתו לחשוף את התוכנית לעולמו המופלא של ה-SMS, או לשדר תוכנית כזאת בערוץ שאינו נישתי. אבל לא נורא, אולי דווקא העובדה שאנסטסיה זכתה בתוכנית הזאת בסתר, היא שהעצימה את גורם ההפתעה. וכשאני אומרת הפתעה אני מתכוונת לפעם הראשונה ששמעתם ברדיו את הלהיט הראשון שלה, "I'm Outta Love", ואחר כך לפעם הראשונה שגיליתם שהיא אינה גבר שחור.

האמת היא שספקולציות על אודות זהותה האמיתית מופיעות חדשות לבקרים, במיוחד בעיתונים הבריטיים שלא מתים עליה גם ככה (ב-BBC שידרו עליה כתבה שכותרתה היתה "הבורות הגיאוגרפית של האמריקאים", לאחר שסיפרה בראיון על הסיבוב האירופאי שלה, שיעבור דרך ארץ גלזגו). השמועה הכי פריכה היא כמובן שאנסטסיה היא גרסת שנות האלפיים למילי ונילי - כלומר שהיא אינה שרה באמת, ושבכל השירים והקליפים שלה היא רק עושה עם השפתיים לנעימת זמר שחור.

היטפלות נוספת מיוחסת לסטיבי-וונדר-שיק שאנסטסיה מתאמצת לטפח. היא הולכת ומצטלמת אך ורק עם משקפי שמש – וזאת למרות שהיא אינה עיוורת! אמנם יש לה בעיות ראייה קשות, ואולם היא מסרבת לשים עדשות מגע, כאילו להכעיס בכוונה. את השמן הסופי למדורה שופך אבא שלה, שאוהב לספר על חגיגות יום הולדת 29 שלה, שחזרו על עצמן לא פעם ולא פעמיים, וגורס כי היא מבוגרת בחמש שנים ממה שהיא מציגה את עצמה (הוא אפילו טוען שהשם האמיתי שלה הוא בכלל לא אנסטסיה).

ובכל זאת, יש באנסטסיה איזשהו משהו שגורם לאנשים לחבב אותה. הדיסק השלישי שלה נכתב בעקבות החלמתה מסרטן השד (שמופיע בדרך כלל אצל נשים יותר מבוגרות - מה שמבסס את ההשערה שאולי היא בכלל בת 50), ובקליפ החדש שלה היא מביאה סוף סוף גאולה לציון ומורידה את המשקפיים. אני מחבבת את אנסטסיה משום שלמרות שהיא יודעת על מה שאומרים עליה אבא והאומה הבריטית, היא לא נעלבת - אלא מצטרפת. לראיה, לאלבום השני שלה היא קראה "Freak of Nature" ובכל ראיון היא מזכירה שהיא לא מושלמת כי יש לה משקפיים ויש לה סרטן והיא בת שלושים. מצד שני, יש משהו מעיק בפסטיבל ה"רחמו עליי". כאילו מה? אנחנו לא רואים שאת כוסית בלונדינית?

וקצת על האלבום החדש - בראיון שהעניקה ל"רולינג סטון" הלינה הזמרת על כך שדווקא בארצות הברית לא מפרגנים לה, ולכן גם האלבום החדש שלה הוא פחות פופי מקודמיו - וזאת על מנת שלא לדבר יותר מדי לקהל האמריקאי כפוי הטובה. לאלבום קוראים רק "אנסטסיה", וזהו סימן אזהרה, שכן בדרך כלל כשזמרות מוציאות אלבום הנושא רק את השם שלהן (כמו "קיילי" של קיילי או "בריטני" של בריטני) זאת דרכן לומר שהן עכשיו בפאוזה בוגרת ובשלה. לי יש כבר שם חדש לאלבום הבא של אנסטסיה: "מספיק עם המשחקים - אני בת ארבעים". שיהיה בהצלחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by