בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרית חדד: לסבית? אין מצב 
 
 
מערכת מיקסר

בראיון למוסף "סופשבוע" של "מעריב" מכחישה הג'דע-בארבית את השמועות שהתקבעו בנוגע להעדפותיה המיניות. "אני אומרת, אחלה, אבל זה לא בשבילי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בראיון מקיף שיתפרסם מחר (שישי) במוסף "סופשבוע" של "מעריב", מכחישה שרית חדד בפני הכתבת שרי מקובר-בליקוב את השמועות על היותה לסבית. "לא, אין מצב", עונה חדד לשאלת ישירה בנושא. "אני לא שוללת, חלילה, אני מכבדת את כולם כבני אדם. אבל זה בכלל לא מעניין אותי ואני בכלל לא בקטע... אולי בגלל שיש לי כמה חברים וחברות שהם חברים של לסביות, אז חשבו את זה גם עלי. אני יודעת שכולם מדברים על זה, כי לפעמים נשים באות ומנסות להתחיל איתי. כבר קרה לי כמה פעמים, כשכעמדתי על הבמה, ניגשו נשים וניסו להתחיל איתי. בחורה פעם ופעמיים ניסתה. אמרה, 'בואי נשתה קפה ביחד'. אמרתי, 'וואלה, אני לא בעניין. אבל אני מפרגנת'. אני אומרת, אחלה, אבל זה לא בשבילי".

על כך שהשמועות קיבעו אותה בנחרצות כלסבו, אומרת החדד: "אומרים עלי הכל. שאני מעשנת סמים, שאני אנורקסית, שאני בולימית. אמרו עלי שקיבלתי התמוטטות עצבים ואושפזתי ברמות מנשה, בבית חולים לחולי נפש. איך גואטה אמר לי? 'שרית, כשאת מתפרסמת, מתחילים להמציא עלייך כל מיני דברים. זה הסימן הכי טוב שאת במרכז הבמה'. אבל לא מעניין אותי. אני בשלי, ושרק יכתבו את השם שלי נכון ושלא ישימו את התמונה שלי מגיל 16, שם אני נראית כמו אמא שלי, שמנה עם תלתלים".

במסגרת וידוא הריגת השמועות הזדוניות, חדד גם שמחה לדווח על בן זוגה, קובי אדיר. "אנחנו ביחד כבר ארבע שנים. אבי, הספר שלי מנתניה, הכיר לי אותו. הוא אמר, 'שרית, בגלל שאת מפורסמת, תני לי להכיר לך מישהו לא מהברנז'ה. בן אדם רגוע, שקט'. לא שללתי. אמרתי, 'אני סומכת עליך, אבי'. נפגשתי עם קובי בבית שלו. הוא טכנאי אלקטרוניקה ויש לו מעבדה בפרס חנה. הוא בן 31 והאהבה ביננו פורחת. אני מספרת לו הכל והוא מייעץ לי. שבוע אני אצלו, שבוע הוא בבית שלי".

החוששים לעולמה התרבותי של הזמרת המצליחנית, ישמחו לשמוע כי היא אינה מזניחה את התחום. "יש לי זמן לתרבות", היא אומרת. "יוצא לי לקרוא המון ספרים בזמן האחרון. כל מיני ספרי עומק, כמו 'מי הזיז את הגבינה שלי'. ספרים רוחניים. גם את 'הנזיר' קראתי. זה מהפרארי. אני קוראת לספרים האלה 'רוחל'ה', כאילו חומר לנפש".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by