בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אנדי קאופמן שב לחיים ופתח בלוג 
 
 אנדי קאופמן ב``הופעה ציבורית ראשונה``   
 
תמר גלזרמן

20 שנה בדיוק אחרי פטירתו החל הקומיקאי האגדי - או אדם אחר המתחזה לו - לתפעל יומן רשת חדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"חזרתי. היי כולם. דרישת שלום מכדור הארץ. מצטער שזייפתי את מותי. תמיד ידעתי שהתומכים הגדולים שלי יחזיקו מעמד עד שהזמן יהיה נכון לשוב". כך פתח הקומיקאי האגדי אנדי קאופמן – או אדם אחר המתחזה לו - את הבלוג החדש שלו, שנפתח בדיוק 20 שנה לאחר שהוכרז כמת.

"זה היה קל להפתיע", הסביר קאופמן, אדם ביזארי, אמן פרפורמנס קיצוני, שקרן פתולוגי וחקיין אובססיבי, איך זייף את תעודת הפטירה שלו. "היה לי חבר שעבד בבית החולים ועזר לי לסדר שיכריזו על מותי ויגניבו אותי אל מחוץ לבית החולים. אחרי שהגלגל החל להתגלגל דברים הסתדרו מיד, אנשים פשוט האמינו למה שנאמר להם". מותו של קאופמן, שגולם על ידי ג'ים קארי בסרט הביוגרפי "איש על הירח", הוטל בספק על ידי מעריציו לאורך כל השנים – אולם מכיוונו של הקומיקאי, שביסס את שמו על חוסר אמינות ותעתוע בקהל, לא נשמעה תגובה.

בפוסט הפתיחה של הבלוג, שעלה ב-17 במאי, הסביר קאופמן מדוע העמיד פני מת בעשרים השנה האחרונות. "זו היתה הדרך היחידה לחתום את הסטטוס ההיסטורי שלי כאמן הופעות אגדי", נימק קאופמן. "רציתי להיחקק בזיכרון כדמות שהיא יותר מאשר לטקה מ"טקסי" (אחת מהפרסונות של קאופמן; ת"ג). החלק הקשה ביותר היה לשקר להורי ולמשפחתי".

הבלוגר קאופמן התחמק בפוסטים הראשונים משאלות שנגעו לאמינות הבלוג באמצעות מיני הגיגים פילוסופיים דלוחים, והבטיח כי יפרסם במרוצת הזמן קטעים שכתב במהלך מסעותיו ב-20 השנים האחרונות. יומיים אחרי הפתיחה הוא כבר העלה פוסט ובו סיפר על בדיקת די.אן.איי שמשפחתו אילצה אותו לעבור. הבדיקה, הוא מספר, עברה בהצלחה.

קאופמן הודיע גם על מסע הופעות רנדומלי ונטול יחסי ציבור בסניפי וול-מארט וסטארבאקס. את הופעותו הציבורית הראשונה ערך במועדון חשפנות, ותמונות משכנעות למחצה מהאירוע מוצגות בבלוג (קאופמן לובש את דמות הטוני קליפטון שלו). עבור המעריצים שמוצאים בליבם מקום לסלוח, מבטיח קאופמן תופינים קומיים מבית מדרשו. על הפרק - דמות פסאודו אינטלקטואל אנטי מלחמתי בגולף, יאפי היפי לשעבר עם בעיית קוק, קרח שמן ומזדקן שבטוח שהוא מתת האל לאשה - וגם, ומעל הכל, אגדת קומדיה מזדקנת שחושבת שעדיין מזהים אותה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by