בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פזית בניזדי 
 
 
ראובן רייכמן

ראובן רייכמן על מה שקורה כשדנה ספקטור בניזדי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אינני מכיר את דנה ספקטור, אבל בשבוע שעבר, לרגל בכורת תוכנית השידוכים החדשה שלה בערוץ 2, "מי פנוי", הזמנתי אלי אהוב ישן, רון ערד (שם בדוי), ששכב איתה פעם. כאשר התיישב על ספתי הירוקה, מול ארוחת הקיץ החטופה שערכתי על שולחן העץ החום – שתי בננות צלויות מקומרות על מגש כסף, קערת כדורי אבטיח השוחים במיציהם ואננס משופד על שיפוד מתכת, נוטף עסיס – הסכמנו שבמובן מסוים, גם אני שכבתי עם ספקטור. משהו ממנה בוודאי נשאר חבוי בתוך רון, גם כאשר הלך ממנה – להיקלט בזרועותי – ולא חזר. כי חשוב להבהיר זאת: הוא זרק אותה.

רון כבר לא נראה טוב כמו באביב שאהבתי אותו. בגדיו רפויים על גופו, שיערו איבד מבוהקו וזקן בן ימים אחדים – זיפים שאיש אינו חפץ בהם – דבק בפניו, כעשב שוטה ועקשני. אך בסתיו שבו בילה עם ספקטור – זה היה לפני שנים כה רבות, סופרים אותן בדולרים – כל כך נעים וזך היה מראהו, ותשוקה היתה אוחזת את האצבעות ללטף את חמוקיו.

אצבעותיה של ספקטור, שבנות-דמותן הכמעט מדויקות נקלטו במסך הטלוויזיה שלי, לא נחו בשבת. כאשר הכירה את רון הן קפאו במקומן, הלומות מהדחף לגעת, אך כעת ליטפו זו את זו בחיכוכי ידיים עצבניים, כמו אסירים המוצאים זה בזה פורקן, בלית ברירה. היא דיברה במהירות, גומעת בקצב היסטרי את השורות שנכתבו לה, והציגה את המשתתפים בתוכנית. היו שם שלושה בחורים – אחד שמנמן וצחקני עם צל זקן מעוצב, אחד עם רעמה שחורה ומבט טמבלי, ואחד קלושאר גלוח ראש, שמחפש מישהי שתבין את הכאב שלו. והיתה שם גם בחורה, שהוצגה כ"צפונית רמת שרונית", אבל למעשה היתה העתק של ספקטור. אלוהים, כל הבחורות נראות אותו הדבר.

וכמובן היתה משימה, אחרת מה אנחנו עושים כאן: הצפונית הרמת-שרונית היתה צריכה לנתח את הנתונים שהובאו בפניה ולנחש מי מהבחורים הומוסקסואל, מי נשוי כחוק לאשה ומי היחיד שמעוניין בה כאובייקט מיני, רגשי וכלכלי. שלוש פעמים בתוכנית, אחרי חיבוטי נפש ארוכים, חרצה את דינה – "אתה הומו", אמרה פעמיים לטמבל עם השיער השחור, והוא בתגובה פיסק עוד יותר את רגליו על הספה, דוחק את השמנמן הצידה.

רון מספר כי קיים עם דנה ספקטור יחסי מין במשך תקופה ארוכה. הם תמיד עשו זאת באור מלא: היא לא האמינה שזה קורה לה, ובכל פעם ביקשה שינגוס קלות בצווארה. הוא אהב לנשוף במעלה רגליה, להרטיט את השיערות העבות שהתפשטו ממפשעתה על שוקיה הלבנות. קופסת אקמול נחה בקביעות ליד מיטתה: כל אורגזמה נהפכה תוך דקות אחדות למיגרנה אכזרית.

ספקטור היתה שנונה. יום אחד, כששכבו במיטה, עישנו סיגריה והתבוננו בעשן מטפס בין פסי האור שהסתננו בין חווקי התריס, היא סיפרה לרון שבעצם היא סינית. הוריה הסינים התאכזבו מאוד לגלות שנולדה להם בת. בגלל החוק שאוסר על הולדת יותר מילד אחד, כל ההורים בסין מעדיפים בן זכר, שימשיך לשאת את שם המשפחה ויעבוד למענם בשדות.

הוריה של ספקטור שמרו על לידתה בסוד. הם החביאו אותה באסם וקראו להוריהם להתייעצות דחופה. יושבים על ערימות הקש הצהוב, התלחשו בני המשפחה בסינית במשך כל הלילה, וכשהגיעו הבוקר החליטו בכאב לב למסור את הילדה לאימוץ. "אבל מי ייקח תינוקת בזמנים כאלה?", שאלו. ואז אביה הסיני של דנה ספקטור, כך היא סיפרה לרון, שלף סכין מחגורתו, תפס חזיר בידיו ושחט אותו מול עיניהם הנדהמות של קרוביו. בעדינות הוא בחר איבר פנימי, ובעזרת הסכין ניתק אותו מהגוף וחתך אותו מכל צדדיו. "הנה הפתרון", הניף את גוש הבשר הזעיר שנותר בידיו.

"הם הדביקו את הבשר הזה עם קצת דבק מעל הפיפי שלי", צחקה ספקטור על מיטתה, "וככה נשלחתי לעולם, כבן זכר. אומצתי על ידי זוג ישראלי, והנה אני פה! נכון סיפור מדהים?". "אבל הוא לא נכון", אמר לה רון. ספקטור ציחקקה, "בטח שהוא נכון". היא התלפפה סביב גופו של רון, "אני לא נראית לך כמו סינית?".

רון שאף אוויר והשתהה מעט. "לא", אמר לבסוף. "אני חושב שנצטרך להיפרד".
ספקטור ציחקקה, נהנית משקריה, אבל כשרון קם, מתעלם ממנה, והתלבש ויצא מהחדר, סוגר בעדינות את הדלת אחריו – הבינה, ובאצבעות רועדות פתחה את החפיסה של כדורי האקמול כדי לקחת את כולם. אבל נשאר שם רק כדור אחד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by