בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראיתי באתר החדש שלכם שאתם מחפשים מלצר? 
 
 
עלא חליחל

עלא חליחל מבקש להתגייס למוסד הישראלי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אני רוצה לפתוח בתודה רבה ל"מוסד לביון ולתפקידים מיוחדים" על האתר המרשים שהם השיקו שם ממש לפני יומיים או שלושה. זאת הפעם הראשונה שאני מסתחבק עם משהו או מישהו שקשור למוסד, מדגדג אותו בעכבר האפור שלי, מקליק לתוכו טביעות אצבע חשודות, והכל בביטחון מלא. אתם יודעים מה- ההרגשה נפלאה. שיבואו כל הערבים המתבכיינים יום וליל על מוגבלותה של הדמוקרטיה הישראלית ויגידו לי בכנות וביושר: באיזו מדינה ערבית יכול יהודי לגלוש לאתר המוח'בראת ולהישאר בחיים? הא? אין! לא תמצאו. חבל לכם על הטיים. המקטרים הסדרתיים יכולים להגיד בפלצנות: הרי אין שום אתר אינטרנט ששייך לשום גוף מוח'בראת בשום מדינה ערבית. ונניח שזה נכון, מה, נגמרו לכם הטיעונים?

האמת שאני התאהבתי בכחול של האתר ממבט ראשון. ממש זיקפה. מה שלא אהבתי על ההתחלה זאת הסתירה הצורמת בדף השער. הרי כתבו שם: "באין תחבולות ייפול עם ותשועה ברוב יועץ". ולאור זה לא הצלחתי להבין עד תום את הדרישה העיקרית שהציבו בפני הנרשמים במדור הדרושים: "יושרו ואמינותו של המועמד הם בעינינו בעלי חשיבות מכרעת. שקר, הסתרת מידע ואי דיוקים מגמתיים נתפסים בחומרה ועלולים למנוע את מתן ההכשר הנדרש לתפקיד המיועד". סליחה? יושר ואמינות? איך בדיוק יחסלו הסוכנים ראש זרוע מסתורית השייכת לעם מסתורי בסמטאות האפלות בעיר הבירה בשבדיה? מה, יגיעו לאיש ויגידו לו: תשמע עבדאללה, אני אהיה ישר ודוגרי איתך, מאיר דגן לא כל כך מחבב אותך לאחרונה. אני רק מבצע פקודות"?

אבל למה סתם לקטר - הנה, בפעם הראשונה, המוסד פותח את זרועותיו להמוני אזרחי ישראל. למה לא לקפוץ על המציאה? לא נמאס לכם מהעוני כמוני? אני אתגייס לעשר שנים, אדפוק בוכטות וראשים ואכתוב על זה ספר בסוף. לפחות שסוף סוף אחד הספרים שלי ימכור. למה שלא יקבלו אותי? אני דובר ערבית רהוטה ברמת שפת אם (ושכנותיה גם). ממה שכתוב באתר הבנתי שזה תנאי הכרחי, לדבר שפות, ועוד שפת האויב. כ' מאגף כוח האדם יקפוץ עלי כמו לבאה מיוחמת. אני אתרגם להם עיתונות בערבית, אתחזה לאבו משהו ואצטרף לארגון "המחוסלים בפוטנציה" בבירות. זה יהיה ענק. אפילו אחרי הפרישה, העיתונות בערבית כאן תכתיר אותי בתואר "הערבי הראשון" בעמוד הראשון. העיתונים בערבית כאן מתים על העניין הזה: הערבי הראשון שעובד במשרד ראש הממשלה, הערבי הראשון שסיים את החודש מבלי לגווע ברעב, הערבי הראשון שלא צעק "דו קיוםםם!!" אחרי הניצחון של בני סכנין. הראשון בסיקור.

אבל במחשבה שנייה בטח יש ערבים כבר בשורות המוסד. אחרת איך אפשר להסביר את יכולתו הבלעדית של המוסד לפרשן את הרהוריו של אסד הבן כשהוא משתין לתוך אסלת הזהב שלו? אני לא אתפלא אם יצא בסוף שאסלת הזהב היא בעצם סוכן מוסד סמוי. אני צריך לחפש משהו אחר. משהו עם סקס אפיל, יותר מושך ותחרותי. אני מדפדף באתר ומגיע לסעיף במדור הדרושים: "מלצר"!

יוריקה! מה יותר טוב ממלצר במטה המוסד. אני אהיה האדם החשוב ביותר במסדרונות הארגון. אל תגידו שלא שמעתם את הבדיחה על ההסתדרות. נו, טוב: נמר שברח מגן החיות הסתתר בבניין ההסתדרות. ביום הראשון הוא אכל את הגזבר וחסרונו לא הורגש. ביום השני קינח במזכ"ל וחסרונו כנ"ל, וכך בסמזכ"ל וכנ"ל, עד שטרף את מחלק התה והמהומה פשטה! ככה אני: אני אתפוס את כולם בביצים. הרי בלי האוכל שאני אגיש אף אחד מסוכני המוסד לא ייצא להיתפס במדינה אירופאית. כולם ישבתו ואני אתעלל בהם: הם יגידו "בחיאת אחמד מה עם ארוחת הצהריים", ואני אגער בהם: "זה כדי שתרגישו את הרעב בכפרים הבלתי מוכרים!". מישהו יילל: "מה עם הקינוח מוסטפא?", ואני אצעק לו ממש בפרצוף המסתורי שלו: "זה בשביל שכונות העוני ברמלה ולוד!".
 
 
וכך, אט אט, אתפוס תחת ואהפוך למלצר הכי חשוב במדינה: המלצר של המוסד. ב-"7 ימים" יעשו עלי כתבת שער ואמנון אברמוביץ' יתהה על קנקני בטור נוקב. אחרי זה אבקש משני אחַי שיתפטרו מעיסוקיהם ויפתחו לשכה מהודרת בנצרת ויתחילו לקבל קהל תמורת תשלום: מי שחפץ ברישיון בנייה, ומי בהבטחת הכנסה, ומי בלהיות מורה בתיכון (טוב, הם לא קיבלו אותו כי הוא מספיק חמור בשביל לרצות להיות מורה, ובגלל שהוא חמור עד כדי כך אי אפשר להעסיק אותו בתור מורה. לך תפתור את זה. אפילו מלצר במוסד ירים ידיים) – כולם מוזמנים.

וממרומי מעמדי החשוב אני אתנקם בשר גדעון עזרא. סוף סוף יהיה לי הכוח לזמבר את השב"כניק לשעבר הזה שלא מפסיק להתנהג כשב"כניק אחרי שיצא לגמלאות, לפני ח"י שנים. אני אזמין אותו לחדר האוכל במטה המוסד, עם כל הסוכנים עם הפרצופים המסתוריים. אושיב אותו מתחת לקיר שמוקדש לתמונותיהם הרבות של סוכני המוסד שנתפסו בשנה האחרונה ואקריא לו את זכויותיו: "יש לך הזכות להתחנן ולכרוע על ברכיך עד להודעה חדשה". אולי אני אזמין גם את טומי-יוסף לפיד. אני לא אוהב איך שהוא דיבר על סבתא שלו. אם היום הוא משווה אותה לסתם פלסטינית, מחר הוא אולי יגיד שהיא גם חרדית! אין גבול במדינה הזאת.

ברור שלפני כל הכיף הזה אני צריך קודם למלא את הטופס שבאתר. הבעיה שאני לא שירתי בצבא. לא היה לי זמן. אני ישר אחרי התיכון התחלתי בטירונות הבניין שלי. לקח לי שנתיים להיות עוזר טפסן, ומתחתי עבדו שני ערבים יוצאי תיכון. אחרי זה לקח לי 3 שנים להבין את השאלות בפסיכומטרי ורק אז הצטרפתי לאוניברסיטה. לפחות יש לי תואר, כך שאני יכול לסמן "אקדמאי" במשבצת ההשכלה. אבל אולי זה ייראה רע אם אקדמאי יבקש לעבוד כמלצר. בטח איזה י' באגף כוח האדם ישים לב לפרדוקס והם עוד יעלו עלי בסוף. יבואו באישון לילה וייקחו אותי למטה שלהם, יקשרו אותי בחדר האוכל עם עיניים קשורות, למשך 3 ימים, עד שאני ארעב ללחם ואז אתחנן בפני ס': "תעשה טובה אחי המסתורי, אני יכול לקבל משהו לאכול? סתם פרוסת לחם...", והוא בוודאי ילעג לי ויבוז.

אימא'לה, איזה פחד! מה עוללתי לעצמי? אני באמצע מילוי הטופס וכבר התחלתי להזיע. הייתכן שע' כבר עלה עלי? האם הם בדרך? איך לא נזהרתי עם כל הטמטום שלי? זאת מלכודת בוודאי. הם ארגנו את האתר הזה בשביל לתפוס מטומטמים כמוני. מה, המוסד חסר לו מלצרים? אחרי שעה שלא ידעתי מה לעשות קמתי והתחלתי להסתובב בדירה. כל 3 שניות הצצתי מהחלון לרחוב. הם בטח מגיעים תיכף. באין מנוס הדלקתי טלוויזיה, וישר מתוך המסך הגיע קולו המהדהד של גדעון עזרא: "אנחנו נתפוס אותם אפילו יתחבאו מתחת לאדמה!". ישר התעלפתי בלי זוז!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by