בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נדחתה יציאת האלבום של שרית חדד 
 
 
מערכת מיקסר

"חגיגה", התקליט החדש של הקונצרן, היה אמור לצאת עד סוף מאי. חדד כבר פצחה במסע הראיונות ויחסי הציבור ("לסבית? אין מצב") אבל העבודה על הדיסק טרם הושלמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נדחתה יציאתו של "חגיגה", האלבום החדש מבית שרית חדד. "מעריב" מדווח היום (חמישי) כי הסיבה לעיכוב היא בחוסר שביעות רצונם של חדד וארכי-מנהלה, אבי גואטה, מהתוצר הסופי. על פי הדיווח, השניים החליטו לחכות עד שרשימת השירים באלבום תסתדר להם באחלה, וזאת למרות שחדד כבר פצחה בסבב יחסי הציבור והראיונות ("לסבית? אין מצב", אמרה ל"סופשבוע"). אגב, ובלי קשר למסרים שפוזרו בראיונות האחרונים, את הסינגל הבא של החדד, "מרצדס", כתב הזמר עברי לידר.

אלבומה החדש של חדד היה אמור לצאת בכלל בפסח, אך מכיוון שהעבודה עליו לא הושלמה, הוא נדחה לסוף חודש מאי. בראיון ל"מעריב" הבטיח גואטה כי הדד-ליין האחרון הוא ב-20 ביוני. "מראש היה ברור שהאלבום 'חגיגה' יהיה קפיצת דרך אמנותית גדולה עבורה שרית, ולכן שמרנו לעצמנו את האופציה לעשות שינויים ברשימת השירים עד הרגע האחרון... הוא כבר היה אומר לצאת, אבל שרית נוסעת הערב לארה"ב לתשעה ימים להופעות, והחלטנו שעדיף להמתין עד שתשוב לארץ ותהיה פנויה לצילומי טלוויזיה וראיונות לקידום האלבום. זאת בעצם הסיבה העיקרית לדחיי, כי על רשימת השירים הסופית אנחנו כמעט סגורים. ברגע שנחזור לארץ נסגור את הפרטים האחרונים, ו'חגיגה' ייצא עד ה-20 בחודש לכל המאוחר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by