בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מה הבא בתור, "מקור ראשון"? 
 
 
איתי נאור

איתי נאור מבואס שסוגרים את הצופה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עונת הקלאבינג של החורף האחרון תמיד תיזכר אצלי לטובה. למען האמת, אין דבר שיותר משמים אותי מהגות כתובה על מסיבות, ואני מניח שאתם יכולים להבין. אבל קראתי שסוגרים את הצופה, ועוד מסיבות של כשל כלכלי, ומכיוון שלא שילמתי שם אף פעם - למרות שהלכתי לאיזה מאה מסיבות - אני לא יכול להכחיש את המשהו המצפוני שבכל זאת מנקר בי להספיד און ספיד את המועדון הזה.

קצת קשה לי לשכוח את הפעם הראשונה שנכנסתי לחלל של הצופה, מוקף עוד בחוסר-אוריינטציה מרחבית שהספיקה להימחק כליל בתוך כמה מסיבות. זה היה נראה אוטופי, כמו שכותבים במאמרי המסיבות המשעממים, ועם הזמן זה הפך להיות פשוט האופציה הנעימה ביותר. לא התמכרתי למועדונים אחרים כמו שהתמכרתי לצופה, הגם שתמיד עסקתי בכיף שבלפתח היכרות אינטימית עם רחבות וכוכים, והגם שהיו מקומות אחרים שיותר נהניתי לחזור אליהם.

אני לא יודע כל כך מה להגיד על הקהל שבא לצופה. מלא ממנו ילדות וילדים. כמעט הרוב קבועים. אבל היתה לו נטייה מובנית להתקרחן במסיבות טובות - בלי יותר מדי קשר לז'אנר שדפק ברקע - מה שהרים אוטומטית את כל הערבים האלה עוד חצי דרגה למעלה. בניגוד לדינמו דבש ולסופהביט, שני מועדוני האלטרנטיבה הכי קרובים אליו בהוויה (אם נשכח לרגע את המצנם; והקוסמונאוט הרי הוא סתם סוג של קאמלוט תל אביב בלי הספונג'ה), הצופה הציג ליין מוסיקלי שאף פעם לא אכזב ממש. המחירים שלו היו הכי זולים, ובאין ספות נוחות, העיצוב המאורתי האפל והרחב הכריח את כולם לרקוד. היה גם משהו הכי חמוד ומרענן בהתעקשות על שזירת המיצבים והמיצגים בתחילת הדרך, למרות שלקראת האמצע-סוף זה כבר ירד לגמרי.

לא תמיד הצלחתי לסחוב לצופה את מי שהתחיל איתי את הערב, אבל לרוב זה הלך בסדר. תמיד בסוף היו שם כל מני פרנק מולר, טיירי קופר, אל.איי וויליאמס ועוד חופן מהבריגדה המקומית, ששמרו על הכל לא מקולקל. Cora S נתנה שם את אחד הסטים הכי טובים ששמעתי (אני לא אגיד 'בשנים האחרונות'), וברובו סתם עמדתי בלי לזוז וניסיתי להאמין. אני ממש מבואס שהמועדון הזה מת.

אם הייתי רינו צרור, הייתי מספר איך בשבוע שעבר אמר לי המוכר בפיצוציה שליד הסודוך שהוא לא יודע מה הוא יעשה בלי הקהל הזה. אני לא, ולכן אסכם בכך: היתה עונת קלאבינג נחמדה כי משום מה באו הרבה תקליטנים, וכי פתאום הווקס נפתח, והקוסמונאוט, והסופהביט חזר לחיים. אבל בעיקר היה כיף בגלל הצופה, האופציה הכי טחובה והכי טובה מתחת לגיל שלושים.

__________________________________________
בשישי הבא, ה-11 ביוני, תתקיים מסיבת הסוף של הצופה
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by