בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
טלוויזיה 
"גב האומה" ו-8 תוכניות נוספות מערוץ 10 זכו בטקס פרסי הטלוויזיה 

"גב האומה" ו-8 תוכניות נוספות מערוץ 10 זכו בטקס פרסי הטלוויזיה

 
טלוויזיה |
 

טקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2016 עמד בסימן יובל לטלוויזיה הישראלית, וערוץ 10 יצא מהטקס עם פרסים רבים בידיו בשלל קטגוריות. בין הזוכים היו "הכל כלול", "לונדון את קירשנבאום", "לעוף על המיליון", "גב האומה" וגם מהדורת חדשות 10

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2016 נערך היום (שישי), והסדרות "אורי ואלה" ו"האחיות המוצלחות שלי"
היו הזוכות הגדולות - וגם ערוץ 10 יצא מהטקס עם פרסים רבים בידיו.

 

בטקס, שנערך בראשון לציון והונחה על ידי ירון ברובינסקי ודביר בנדק, זכתה הסדרה "אורי ואלה" בלא פחות מאשר בשישה פרסים, כולל בקטגוריות הדרמה הטובה ביותר, השחקן הטוב ביותר בדרמה (שלמה בראבא), בימוי ועוד. "האחיות המוצלחות שלי" זכתה בקטגוריית הדרמה הטובה ביותר, השחקנית הטובה ביותר (נלי תגר), בימוי (גורי אלפי) ובעוד שתי קטגוריות נוספות - ובחמישה פרסים בסך הכל.

 

 
יצאו עם פרס. חברי "גב האומה"
 יצאו עם פרס. חברי "גב האומה"   צילום: צילום מסך 
 

ערוץ 10 עצמו זכה בפרסים רבים בטקס. המהדורה המרכזית של הערוץ זכתה בקטגוריית מהדורת החדשות, "לעוף על המיליון" זכתה בשעשועון הטלוויזיה, "גב האומה" זכתה בתוכנית סאטירה ומערכונים, "שי בשידור" זכתה בתוכנית אירוח, "הצינור" הפתיעה כשניצחה את גיא פינס בקטגוריית מגזין פנאי, "המקור" זכתה בקטגוריית תוכנית התחקירים הטובה ביותר, "לונדון את קירשנבאום" זכו בקטגוריית תוכנית האקטואליה המצטיינת, "הכל כלול" זכו בתוכנית הכלכלה.

 

סדרות בולטות נוספות שזכו בקטגוריות שונות היו "צל של אמת" (סדרת תעודה), "מטומטמת" (דרמה יומית), "The Voice" (תוכנית ריאליטי), "הסטנדאפיסטים" (תוכנית בידור) ו"פסקול ישראלי" (תוכנית תרבות). בקטגוריות של סדרות הילדים והנוער בלטו "אלישע" שזכתה בסדרה הקומית לילדים ולנוער ו"OBOY" בסדרת הדרמה לילדים ולנוער.

 

אפרים סידון זכה בפרס מפעל חיים בתחום היצירה הטלוויזיונית. כמה מהזוכים והמגישים הגנו בדבריהם על חבריהם למקצוע ברשות השידור, והביעו את תמיכתם הפומבית בהם ויצאו נגד ההחלטה של רבים לסגור את הרשות ולמנוע את עליית תאגיד השידור החדש.

 

 
גם הוא זכה. שי שטרן, "שי בשידור"
 גם הוא זכה. שי שטרן, "שי בשידור"   צילום: צילום מסך 
 
 

רשימת הזוכים המלאה

סדרת דרמה: "אורי ואלה"

סדרה קומית: "האחיות המוצלחות שלי"
סדרת תעודה: "צל של אמת"
דרמה יומית: "מטומטמת"
תוכנית דוקו-ריאליטי: "פוליאקובים":
תוכנית ריאליטי: "The Voice"
סדרה עובדתית: "בית ספר לתקווה" ו"אבודים" (שני זוכים בקטגוריה)
תוכנית אירוח: "שי בשידור"
תוכנית סאטירה ומערכונים: "גב האומה"
שעשועון טלוויזיה: "לעוף על המיליון"
תוכנית בידור: "סטנדאפיסטים"
תוכנית תרבות: "פסקול ישראלי"
תוכנית ראיונות: "חוצה ישראל"
מגזין פנאי: "הצינור"
תוכנית אקטואליה: "לונדון את קירשנבאום"
תוכנית תחקירים: "המקור"
מהדורת חדשות: המהדורה המרכזית, ערוץ 10
תוכנית כלכלה: "הכל כלול"
סדרת דרמה לילדים ולנוער: "OBOY"
סדרה קומית לילדים ולנוער: "אלישע"
תוכנית בידור לילדים ולנוער: "תריץ אחורה"
מגזין לילדים ולנוער: "גלילאו"
סדרה לגיל הרך: "דן ומוזלי"
תוכנית ספורט: "אולפן ליגת האלופות"
השחקנית הטובה ביותר בדרמה יומית: בת חן סבג, "מטומטמת"
השחקן הטוב ביותר בדרמה יומית: שלמה בראבא, "אורי ואלה"
השחקנית הטובה ביותר בקומדיה: נלי תגר, "האחיות המוצלחות שלי"
השחקן הטוב ביותר בקומדיה: דרור קרן, "יום האם"
השחקן הטוב ביותר בסדרה לילדים ולנוער: אודי כגן, "אלישע"
השחקנית הטובה ביותר בסדרה לילדים ולנוער: ג'וי ריגר, "OBOY"
בימוי בסדרה קומית: גורי אלפי, "האחיות המוצלחות שלי"
בימוי בסדרת דרמה יומית: יובל שפרמן, "אורי ואלה"
בימוי בסדרה לילדים ולנוער: שירלי דשא, "ילדי בית העץ"
תסריט בסדרת דרמה יומית: בת חן סבג, "מטומטמת"
תסריט בסדרה קומית: נועה ארנברג וגלית חוגי, "האחיות המוצלחות שלי"
תסריט בסדרה לילדים ולנוער: רועי שגב ושירלי דשא, "ילדי בית העץ"

 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by