בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פלייבוי נגד פלאפון 
 
 
מערכת מיקסר

חברת הארוטיקה העולמית טוענת לדימיון בין הלוגו החדש של הסלולרית הישראלית לבין הסמל השפנפני שלה משכבר הימים. פלאפון: אין ולא היתה השראה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המחלקה המשפטית של פלייבוי העולמית בודקת אפשרויות לנקיטת הליכים נגד חברת פלאפון, וזאת בשל דימיון לכאורה בין הלוגו החדש של הסלולרית לסמל המסחרי של השפנפנים. אנשי פלייבוי, שסבורים (משום מה) שהלוגואים דומים, בוחנים אם יש מצב לשימוש שלא כחוק בסמל מסחרי. סמנכ"לית השיווק של ערוץ פלייבוי הישראלי, שרית מדליה, אמרה ל"אייס": "אנו ממתינים לתוצאות הבדיקה שתסתיים בזמן הקרוב ונפעל בהתאם להנחיות שנקבל".

בתגובה נמסר מפלאפון: "לוגו החברה החדש הינו מקורי ועוצב על ידי המעצב פיליפ בולקייה, באופן ייחודי עבור פלאפון. אין ולא היתה השראה של מותגים אחרים בעיצוב לוגו זה".
 
 
ותמר גלזרמן מבקשת לדקדק: אולי פלייבוי רוצים קצת פרסום חינם, אבל מי שבאמת צריכה לסור לבית המשפט זו חברת הסרטים הצרפתית, "Pathe". האולפן הוותיק, מסוף המאה ה-19, מתהדר בפונט זהה לחלוטין למחודש של פלאפון. אמנם פה מדובר בתמה צהובה ולא תכולה, אבל מי שפקד את הסינמטק פעם-פעמיים ודאי הרגיש בדגדוג מוכר אל מול המיתוג החדש של הפלאפוניסטים. לפחות מכיוון האות P.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by