בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צ'-צ'מעו את האלבום החדש של הביסטי בויז 
 
 
מערכת מיקסר

לינק להאזנה מלאה של "To The 5 Borough", היציאה החדשה מכיוונם של סבי-הגרוב מניו יורק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חלה עלינו חובת הדיווח כי אתר האינטרנט של MTV אמריקה מציע ברגעים אלה האזנה מלאה וחוקית לאלבום החדש של הביסטי בויז. היציאה האולפנית החדשה של הביסטיז, העונה לשם "To The 5 Boroughs", מתפקדת כראשונה מכיוונם מאז 1998, שזה הרבה מאוד זמן. רצף האזנות ראשוני מגלה אלבום יחסית שמח (גם הסינגל, "Ch-Chek It Out", חמוד למדי), שהמאפיין הבולט ביותר בו הוא הפקת האולד-סקול המוקפדת והרציפה (יש גם כמה התייחסויות ג'ורג' בושיות). האם זה טעים? בהחלט. האם זה משביע? מוקדם לומר.
 
 
במקביל ניתן לספר כי בחוגי המעריצים של הביסטיז מתפתחת תכונה קובלנית, המאשימה את חברי הלהקה - אשר ידועים בנטיות הסופר ליבר-קוליות שלהם - בכך שאיפשרו את הפצת האלבום על גבי דיסקים בעלי הגנת-העתקה. הבעיה בדיסקים האלה, טוענים המעריצים המאוכזבים, היא שחלק ניכר ממכשירי ה-CD לא ממש מצליחים לקרוא אותם; שהם דורשים התקנה מיוחדת בכונני מחשבים; שאי אפשר להעתיק את השירים שבהם למכשירי iPod ודומיהם; שלא ניתן לייצר מהם עותקים אישיים לשימוש עצמי (נניח, דיסק אחד לבית, דיסק אחד למכונית); ועוד כהנה וכהנה סיבות חנוניות.

מייק די הגיב על תלונות המעריצים ומסר כי הביסטי בויז היו מעדיפים שלא להשתמש בהגנת-העתקה, אבל לא הורשו לחרוג מהמדיניות של חברת התקליטים שלהם, EMI. בכל מקרה, ולמרות ההגנה, מיותר לציין כי האלבום כבר זמין ובכיף ברשתות שיתוף הקבצים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by