בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מאש-אפ השבוע: כוכב נולד 
 
 
מערכת מיקסר

ממשלת מיקסר גאה להכריז על מגה-מדור חדש, שישנע בכל שבוע תבשילים מוסיקליים המורכבים משילובם של שני שירים. והפעם: גבסו והפוג'יז, בועז שרעבי וג'יי זי + בונוס: קובי פרץ ו-ODB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
זה עולה לנו בעונג להשיק בפניכם את "מאש-אפ השבוע", מגה-המדור החדש מבית השחי שלנו. מהותה של הפינה - לשנע לכיוונכם בכל שבוע תבשיל מוסיקלי המורכב משילובם הבלתי-אפשרי-לכאורה של שני שירים לא קשורים, בניצוחו של מאשפזן הבית, די.ג'יי הזוקיאן.

מה זה מאש-אפ (Mash-UP)? ובכן, מדובר בשגעת בחיתוליה, פועל יוצא של הקלות והזמינות שבהן ניתן לבצע כרגע מניפולציות בסאונד. הרעיון פשוט: לוקחים שני שירים ומועכים אותם ביחד לכדי עיסה אחת. זה יכול להיות כמעט כל מה שאתם רוצים, כל עוד זה יושב טוב ולא עושה יותר מדי כאב ראש, וזה גרם לכך שברשת צצו עשרות תשלובות משובבות נפש, מאמינם ובוב דילן ועד בריטני ספירס ונירוונה.

למרות שהתחביב הזה קיים כבר שנים ספורות, את הפוקוס המיינסטרימי הגדול הוא קיבל רק בשנה אחרונה, כאשר די.ג'יי דיינג'רמאוס הציג לעולם את "האלבום האפור" שלו - שילוב בין האלבום הלבן של הביטלס והאלבום השחור של ג'יי זי - והחל לקבל איומים משפטיים עצבניים מכיוון חברות התקליטים.

מכיוון שלא רצה להתרושש על חשבונו של תסביך זכויות היוצרים של חברות המוסיקה, החליט התקליטן לפנות לאפיקים יותר חברמניים ולהפיץ את האלבום האפור ברשת. שיאו של קמפיין האנדרגראונד הזה התרחש ב-24 בפברואר השנה, כש-170 אתרים מרחבי העולם הציעו את האלבום האסור להורדה חופשית, ועוד מאות אתרים אחרים האפירו את צבעיהם במחאה.
 
 
בפינת מאש-אפ השבוע של מיקסר, נגיש בכל פעם מיקס משלנו בין שני שירים א-פמיליאריים זה לזה. השבוע, כדי לחרמן את בלוטות התיאבון, נפצח בשלוש אופציות להורדה:

* שי גבסו, "יום ועוד יומיים" + הפוג'יז, "Fu-Gee-La"

* בועז שרעבי ושושנה דמארי, "לשיר איתך" + ג'יי זי, "Hard Knock Life"

* קובי פרץ ואסאלה, "אם את רווקה" + אול דירטי באסטרד, "Recognize"

כל הקטעים בניצוחו של הזוקיאן.
הציעו לנו תשלובות לשבוע הבא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by