בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סלבס מקומי 
הראל סקעת בפוסט זועם בעקבות איסור האימוץ: "אני קורא לכם לא להתגייס לצבא" 

הראל סקעת בפוסט זועם בעקבות איסור האימוץ: "אני קורא לכם לא להתגייס לצבא"

 
סלבס מקומי |
 

הראל סקעת העלה פוסט בפייסבוק ובו הוא זועם על מדינת ישראל המתנגדת לאימוץ על ידי זוגות חד מיניים וביקש מתיכוניסטים לא להתגייס לצבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love this one. By @shay_arbel

A post shared by Harel Skaat (@harelskaat) on


 

בלי שום התראה מראש ובאמצע החום הגדול שתקף אותנו, העלה הראל סקעת פוסט בחשבון האינסטגרם שלו ובו קרא לא להתגייס ולא לשלם למיסים. ולמה אתם שואלים. בשביל זה אנחנו כאן, כדי להגיש לכם מילה במילה:

 

"מוקדם יותר היום פרסמה המדינה את התנגדותה לאימוץ על ידי זוגות חד מיניים, בבקשה תקראו עד הסוף. תודה לכל הנערים והנערות של איגי (ארגון הנוער הגאה), שכיבדו אותי בסניף שלהם בבאר שבע! (בתמונה: הקיר שהכינו עבורי.. הסניף נקרא ביתה מלשון בית). מרגש לראות דור חדש של נערים ונערות שמדברים על אהבת חינם, קבלה וסובלנות גם לאור הקשיים הרבים שעוברים ביום יום. גאה בכם/ן אחד ואחת.

 

יום יבוא עוד כמה שנים ותצטרכו להתגייס לצבא ולתרום את חלקיכם. בתור ישראלי ששרוף על המדינה שלו וגאה להיות יהודי ומדבר על זה מעל כל במה בעולם, שירת בגאווה בצבא,זה שבן זוגו רב סרן בצהל ומשרת קרוב לחודש בשנה עד היום, אני קורא לכם לא להתגייס לצבא! ויודעים מה, גם לא לשלם מיסים על הכסף שתרוויחו בקרוב, בכלל, כל חובה שהמדינה מבקשת מכם למלא פשוט תשימו זין. כי זה מה שהיא שמה עליכם בכל הקשור לזכויות השוות. שמגיעות לכם. לכו ותפזרו את כל הטוב הרב שיש לכם לתת מכל הבחינות במקומות שמקבלים אתכם ולא היכן שלא.


גברת איילת שקד ושאר פוליטיקאים פחדנים מאין כמוכם. אתם לא שווים אותנו. והלוואי ומליוני האנשים שפקדו את תל אביב במצעד הגאווה האחרון על מנת שתוכלו להתהדר בקבלה הפגומה שלכם בפני העולם הנאור, יהפכו כוח אלקטוראלי ויעיפו אתכם משם כבר. יש פה דור חדש שלא יסבול את הצביעות הזו עוד הרבה זמן. אני עולה לבמה, כי אמנות מצילה אותנו מהמציאות".

 

לפוסט המלא:

 

מוקדם יותר היום פרסמה המדינה את התנגדותה לאימוץ על ידי זוגות חד מיניים,בבקשה תקראו עד הסוף. תודה לכל הנערים והנערות של איגי (ארגון הנוער הגאה)שכיבדו אותי בסניף שלהם בבאר שבע! (בתמונה: הקיר שהכינו עבורי.. הסניף נקרא ביתה מלשון בית:)מרגש לראות דור חדש של נערים ונערות שמדברים על אהבת חינם, קבלה וסובלנות גם לאור הקשיים הרבים שעוברים ביום יום..גאה בכם/ן אחד ואחת.. יום יבוא עוד כמה שנים ותצטרכו להתגייס לצבא ולתרום את חלקיכם.. בתור ישראלי ששרוף על המדינה שלו וגאה להיות יהודי ומדבר על זה מעל כל במה בעולם, שירת בגאווה בצבא,זה שבן זוגו רב סרן בצהל ומשרת קרוב לחודש בשנה עד היום, אני קורא לכם לא להתגייס לצבא! ויודעים מה, גם לא לשלם מיסים על הכסף שתרוויחו בקרוב, בכלל, כל חובה שהמדינה מבקשת מכם למלא פשוט תשימו זין. כי זה מה שהיא שמה עליכם בכל הקשור לזכויות השוות(!!!!) שמגיעות לכם.. לכו ותפזרו את כל הטוב הרב שיש לכם לתת מכל הבחינות במקומות שמקבלים אתכם ולא היכן שלא. גברת איילת שקד ושאר פוליטיקאים פחדנים מאין כמוכם. אתם לא שווים אותנו. והלוואי ומליוני האנשים שפקדו את תל אביב במצעד הגאווה האחרון על מנת שתוכלו להתהדר בקבלה הפגומה שלכם בפני העולם הנאור, יהפכו כוח אלקטוראלי ויעיפו אתכם משם כבר. יש פה דור חדש שלא יסבול את הצביעות הזו עוד הרבה זמן. אני עולה לבמה, כי אמנות מצילה אותנו מהמציאות. ללט ואהבה לכולם.

A post shared by Harel Skaat (@harelskaat) on


 
 

מלשכתו של שר העבודה והרווחה נמסר כך:

 

"לצערנו הניסוח שהוגש לבגצ היה ניסוח כושל שראוי שלא יאמר. לשר אין כל כוונה למנוע או לשלול את היכולת לאמץ מקבוצה כזו או אחרת. נבהיר כי מדיניות השר לגבי אימוץ כפי שנתקבלה על ידי משרד המשפטים ומשרד הרווחה היא שיש לערוך רפורמה מקיפה בשירותי האימוץ ובמקביל להשקיע יותר בטיפול בקהילה. נבהיר כי הרפורמה חיונית וזאת משום שמשך הזמן בממוצע עד לאימוץ ילד בישראל (כולל אימוץ מחו"ל) עומד על יותר מ-7 שנים ובכל שנה נמסרים לאימוץ 100 ילדים בלבד".

 

 

 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by