בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות הוויקנד 
 
 דאליה שווייצר   
 
דנה לפיד

ג'נרל מידי אצל טי-ברייק בלמון, דאליה שווייצר באלקטרו-קברט בקוסמונאוט, מסיבה אחרונה של מורנינג מייהם, רייב טראנסאווי בנווה ים, מסיבה מס' 20 למחתרת פקוטק ועוד מלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חמישי

דומה שהטרנד הרווח בזמן האחרון הוא מסיבות מולטיסקסואליות, יען מסיבות קרוס-ג'נדריות שמתעתדות לדבר אל כל הנפשות האבודות שלא מוצאות את עצמן מפזזות עם מלחי FFF. דומה גם שכולן מתבססות על האקסיומה "קוויר = אלקטרו", וכראוי לביצה, גם על אותו ליין אפ + שינויים מינוריים. בצופה היו אי אילו מסיבות בליין "טראש", בקוסמונאוט "Sex Und Violence", אבל השבוע יזכו אוהדי האלקטרו והמולטיסקסואלים לתנאים משופרים של הזמיר, בו יתקיים הערב אירוע העונה לשם "אלקטרו פאניקה", עם כל החשודים המיידים. בחלל המרכזי, די.ג'ייז אליוט (פוליאנה פרנק), פרטוק (מינרווה), מו-אן (סקס אנד ויולנס), צח זמרוני ותמי ביברינג (טראש) ינגנו את כל סוגי האלקטרו: דארק-אלקטרו, אלקטרו-קלאש, אלקטרו-אסיד, אלקטרו-בס, אלקטרו-רטרו, אלקטרו-טכנו, אלקטרו-קראוט, אלקטרו-יורוטראש, אלקטרו-בלוגראס, אלקטרו-קאנטרי, אלקטרו-פולקה, פרוגרסיב-אלקטרו, רגרסיב-אלקטרו, אלקטרו-עם-פול, אלקטרו-אנשובי-ואננס ועוד. החלל העליון יוקדש לניו-וייב ואייטיז קיטש, וינגנו בו טל ארגמן ואוהד אלימלך.

בקוסמונאוט, מבצר האלקטרו הראשי, ייפרדו מהרכב הבית פריג'יד (המונה את ויטה דול ואנו לוג'יק) שעובר לעולם שכולו טוב ובו "בקס" עולה שלוש שקל, הכרוב חמוץ וכל החומות כבר פורקו. הערב תהיה לפליטי האלקטרו-פאניקה הזדמנות אחרונה לשמוע את ה"אלקטרו החורק" עם השפעות ה"אייטיז האפל והמנוכר" שלהם. בווקס משהים את היבוא ונותנים את הבמה לשגרירינו המוצלחים, האחים פלאש, שיופיעו בלייב עם חומרים חדשים. בהמשך, שמואל פלאש יעלה לסט סוליקו, בליווי סלואו_מי והרזדינט H. בג'ה פן יופיע ההרכב Fotel, שמקבץ ברייקביט, סול והיפ-הופ לסט אחד, ןאחריהם יתקלט מגיא מר.

באומן 17 החיפאי מרימים ערב שני של שת"פ עם הום.מגה, ומארחים את אסטריקס, שיפרגן סנוניות מאלבומו הקרב ובא. באומן הירושלמי יחגגו יומולדת לשרוליק איינהורן, עם ליינאפ משובח למדי. התמה הנבחרת היא דיסקו-סליז, ובין חולקי הכבוד יהיו סהר זי, ניב הדס ואייל רוב ועידו-וידו (סוליקו). לאקי-לו, רזידנט הלמון, יחגוג את היווסדו ב-TLV בסט יומולדת האוס עם שלומי זי. בהמשך, דדה ודובדב ינגנו טראנס וסמואל וקטון יסובבו היפ-הופ. בספשל, הצוות של אמיר גוב בשיתוף עם ב.ל.ה דואגת מתארגנים על מסיבת התרמה ברוח מלחמה באיידס. דני תובל יארח את ואן ג'י הניו-יורקי, ורוני סופרסטאר תפרוץ להופעה.
 

שישי

 
עם סגירת מעוזי האנדרגראונד, נשמעים קולות רמים בסצינה שטוענים שהגיע הזמן לחזור לפרופורציות ולרדת בחזרה למחתרת, הווה אומר, לחניונים, להאנגרים ולחללים נטושים. קבוצת פקוטק הירושלמית, שהתחילה את פעילותה אי-שם לפני שנה, תיתן הזדמנות לא רעה לחזור לימים העליזים של 100 מטר, כשתציין הערב את המסיבה ב-20 שלה (שאפו!). הלוקיישן שנבחר - ויש לקוות שישכילו להשתמש בו יותר, כי לעניות דעתה של כותבת שורות אלו הוא אחד המשובחים בארץ ובירושלים בפרט - הוא מתחם "המעבדה", האנגר ששימש בעבר כתחנת רכבת, אי שם בדרך חברון. בין האורחים שיבואו לברך יהיו דני ז'רז'בסקי, מייסד 100 מטר, וסהר זי, שמבצע גיחה נדירה לאנדרגראונד אחרי שנים בלב הקונצנזוס. וברוח זו, טיפ לקוראים שזוממים מסיבות מחתרת: האוניברסיטה המורמונית התפנתה, בעקבות המצב, מהבניין היפהפה שלה בהר הצופים, שמשקיף על כל העיר העתיקה. גו פור איט.

בקוסמונאוט יקדישו ערב שלם לקונספט האלקטרו-קברטי, עם האורחת המרכזית דאליה שווייצר הניו-יורקית - סוג של דיוות אלקטרו ואיקונת סקס בעיני רוחה. שוויצר, יהודייה רעה מבית טוב, היא אמנית מולטי-קונספטואלית שהחלה את דרכה בתור חשפנית ושידרגה את האקט שלה למופע אלקטרו-קברט, משהו סטייל פיצ'ז. אחרי ההופעה שלה יגיח אבי פיטשון, עוד אמן מולטי-קונספטואלי, שמגיע לחופשת מולדת מברלין, שם הוא עובד אצל צ'יקס און ספיד ואוצר תערוכות. פיטשון יעלה מופע דראג ויתקלט סט פוסט-פאנק ואלקטרוקלאש. בהמשך, תמי בן תור תעלה את מופע האלקטרו-יידיש שלה, ולסיום, מישל לה היסטריק יתן סט אלקטרו.

חבורת טי-ברייק, שנאלצת לחפש מעון חדש עם סגירת הסופהביט והצופה, מגיחה באופן חד פעמי ללמון, שיצא לחופשת קיץ. אלעד רון, בריינדד ושוקוLUV יארחו את ג'נרל מידי, מהדמויות הבולטות בסצנת הברייקס הבריטית, שהחומרים שלו מתאפיינים בנטייה לנו-סקול ברייקס עם נטייה חזקה לטקנו.

אצל אחינו הגייז מלבב כתמיד: במיילווקס מארחים את ריק ורזור, פורנסטארים עם תו תקן, שיצלמו סרט במועדון. ינגנו הרזידנטים אוסי ו-ויק. בדום תהיה מסיבה אחרונה בליין סטיספקשן עם רואי טוכנר ואיל אופמן, והופעה חיה וראשונה בדום של אסטרל פרוג'קשן. בFFF תהיה מסיבת שלישית במסגרת חודש הגאווה, עם טל כהן ואסי קוז'אק.
 

שבת

בשעות הבוקר המאוחרות יתחיל בפארק המים נווה ים (ליד עתלית) רייב טראנסאווי רב משתתפים והיקף, בשיתוף הלייבל הבריטי TIP ו-USTA. האורח המרכזי יהיה טסיושי סוזוקי (שינגן בשישי בערב גם בפורום בב"ש) ובין קבלני העפר הנוספים אפשר למנות את ראג'ה ראם, ארי-אליין פרוג'קט-ליניקר, לוקאס, מיקו וזובי ודוט ומיילי. אם אתם מתוחזקים בצאצאים, אלה נכנסים חינם, ובכל אופן, השימוש בכל המתקנים של הפארק יהיו חופשיים.

ליין האפטרים הטקנואידי מורנינג מייהם מציין שלוש שנים להיווסדו, ובאותה הזדמנות גם מכריז על פרישה סופית. במסיבה, שתתחיל ב-16.00 באייס, ינגנו די.נוק (בעליו של האייס), ד"ר שטרקר ואנו-לוג'יק.

באקספוז מופיעים Death in June, מבכירי התעשיינים הבריטים. DIJ יחוממו ע"י Ledged the Main המקומיים וסוללת די.ג'ייז רחבה, בה אפשר למנות את שחר שפירא וארז אס דיוק באי.בי.אם, אבנר מלכה ואביה בן דוד בגותי ודארקוויב, תומר קרול וגילי גייר מהפינגווין ז"ל ואושיית האייטיז שחף שוורץ בסט יומולדת מיוחד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by